5 tipů, kam nosit sportovní oblečení

5 tipů, kam nosit sportovní oblečení

Milujete cvičení a máte plnou skříň sportovního oblečení? Možná máte pocit, že tento druh oblečení se hodí jen na sportování. Opak je však pravdou. Inspirujte se možnostmi, kam všude můžete vyrazit v oblíbené mikině, leginách nebo třeba sladěné teplákové soupravě.

1) Domácí práce

V současné době, kdy trávíme hodně času doma, není potřeba nosit vytahané tepláky a roztrhané trika. Raději si pořiďte kvalitní teplákovou soupravu, která je nadčasová i stylová. Pohodlné sportovní oblečení využijte také k úklidu a nebojte se, že byste se při něm ušpinili. Přece už existuje pračka a veškeré oblečení jde pohodlně vyprat, stejně jako když se zpotíte při venkovní procházce nebo při domácím cvičení.

2) Venkovní procházka

Na procházku se oblečte pohodlně a sportovně. Ženy rozhodně ocení dámské sportovní legíny, muži si mohou vybrat mezi funkčními kalhotami nebo pohodlnými tepláky. Velkou výhodou sportovního oblečení je také možnost spodní vrstvy. V zimě se tak tepláky i legíny, stejně jako mikiny, trička a tílka hodí pod další oblečení a tvoří ochrannou i hřejivou vrstvu.

3) Cestování

Kdo by chtěl cestovat v kalhotách, které vás tlačí nebo být v sukni, případně šatech a neustále si hlídat, jestli sedíte správně, máte nohy u sebe a nic nikde není vidět. Pro cestování autem, ale i letadlem si pořiďte sportovní oblečení, které je trendy, ale myslí hlavně na komfort. Z příliš těsného oblečení by vás navíc mohlo bolet břicho, a to při dlouhém letu opravdu nechcete.

4) Běžné každodenní činnosti

V čem chodíte běžně oblečení nebo do jakého oblečení se převlékáte, když se vrátíte z práce, kde musíte mít určitý dress code? Většinou je to právě sportovní oblečení, jen málokdo se doma obléká do šatů nebo do kostýmku. Pohodlné tepláky s designovými vzory, stejně jako luxusní sportovní mikiny se hodí téměř na každou příležitost.

5) Do města i do práce

V dnešní době už se nemusíte ani do města ani do práce oblékat podle nějakých pravidel. Dávno už neexistuje nedělní oblečení, ve kterém se chodilo právě do města nebo třeba do kostela. Mezi módní trendy se vrátily teplákové soupravy, mikiny s kapucí nebo zmíněné legíny. Pokud toto oblečení vhodně nakombinujete a vyberte si ležérní eleganci, budete vypadat skvěle.

Publikováno: 16. 02. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Adam