Autopůjčovna Brno - to je pravý tým na spolupráci

Autopůjčovna Brno -  to je pravý tým na spolupráci

Zaskočila vás nečekaná porucha vozu a chtěli jste někam zajet? Nebo jen potřebujete akutní mobilitu a nestojí za to kupovat vlastní vůz? V tomhle i dalších obdobných případech je pro vás autopůjčovna Brno i autopůjčovna Praha perfektním řešením nastalé nepříjemné situace. Pokud budete cestovat po městě, nebo jestli si vyrazíte na dovolenou po EU, je nám celkem lhostejné - naším hlavním cílem jste vy jako spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete vůz sami vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně i Praze.

Vozový park autopůjčovny Brno i Praha opravdu pro náročné

Každý máme rádi jiný typ a vzhled vozu. Proto je náš vozový park autopůjčoven Praha i Brno velmi dobře zásoben, díky čemuž si z naší nabídky vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme auta vhodná k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na svižnou pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla pro prezentaci vaší firmy. Vše je k dispozici ve verzích s  manuální i automatickou převodovkou.

Proč vybrat právě autopůjčovnu Brno?

Technický stav vozidel v autopůjčovně Brno i autopůjčovně Praha je vždy perfektně udržovaný a pracovníci naší autopůjčovny vám za něj ručí. S námi navíc nečekejte žádné skryté poplatky. Vše s vámi bude probráno jasně, stručně a srozumitelně. V ceně pronájmu auta jsou i kompletní asistenční služby včetně možnosti sjednat si i 0% spoluúčast. Máme bohaté reference a horu zkušeností, což nám dovoluje dlouhodobě upravovat služby na míru zákazníkovi.

Důvěryhodnost a garance plné flexibility

Život je plný nástrah a nečekaných událostí, které mohou zkřížit i ty opravdu pečlivě připravené plány a nikdo není výjimkou. Je nám to naprosto jasné i z vlastních zkušeností, takže vám garantujeme přistavení vozu do 90 minut od provedení objednávky během celých sedmi dnů v týdnu. Díky tomu se už nebudete muset nikdy stresovat a hroutit kvůli náhlé poruše vozu například den před odjezdem na dovolenou, nebo kvůli tomu, že byste se neměli v čem přestěhovat. Současně s tím si na nic nehrajeme a nic netajíme. V případě jakýchkoli dotazů nás s klidem kontaktujte. Pokud vás zajímají ohlasy klientů, navštivte sekci s příslušnými referencemi.

Záruka profesionality autopůjčovny

Pro naše lidi není práce jen prací, ale láskou, zájmem až posláním. Z toho taky plyne jejich dokonalé porozumění automobilovému řemeslu a všem s ním spojeným oblastem. Neváhejte se na naši autopůjčovnu Praha či autopůjčovnu Brno obrátit s jakýmkoli dotazem, návrhem, problémem či nejasnosti – vždycky vám rádi zodpovíme vše potřebné a vyjdeme vstříc, jak jen to bude v našich silách. Potřebujete automobil na zvláštní příležitost? Čeká vás dlouhá cesta do zahraničí? Se vším vám rádi poradíme – od toho jsou naši lidé tady. Vozidla autopůjčovny Brno používáme i my sami, takže vám můžeme zaručit jejich stoprocentní technický stav. U nás se vám nestane, že byste se s autem po pár kilometrech ani nerozjeli. Najdete u nás moderní automobily, které vám zajistí komfortní cestu.

Publikováno: 25. 03. 2020

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam