Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Bankovní účet bez poplatků

Téměř každý z nás má vlastní účet u některé z bankovních společností. Ne každá banka však nabízí výhodné vedení účtu. V praxi to vypadá tak, že za vedení účtu platíte mnohem více, než od banky dostanete na úrocích. Pokud jste nespokojeni s vašim stávajícím bankovním účtem, můžete si otevřít nový s mnohem lepšími podmínkami. Bankovních institucí je mnoho, a proto je těžké vybrat tu správnou. Tip na výhodný bankovní účet a odpovědi na časté otázky najdete na bankovniuctyonline.cz. A které banky nabízí skutečně výhodné vedení účtu?

 

Velmi oblíbenou bankovní institucí je FIO banka, kterou volí především mladí lidé a podnikatelé. Vedení účtu i domácí platby jsou zdarma, úrok je 1,25%. Pozitivem jsou také platby se Slovenskem zdarma. Zajímavě se jeví také ZUNO banka, která taktéž nabízí vedení účtu a domácí platby zdarma. Navíc se může pochlubit úrokem 2,3% na spořícím účtu a 3% na terminovaném. Zajímavá je i služba Autopilot.

 

Další alternativou je Equa bank či spořící účet ING konto. Obě uvedené bankovní instituce nabízí podobné podmínky, jako FIO a ZUNO . Otevřete si účet, za jehož  vedení nebudete muset platit a navíc získáte mnohé výhody. To, co je ve světě běžné již mnoho let začíná být standardem i u nás. Pokud vás zajímají komplexní informace o stavu českého bankovnictví, podívejte se na oficiální web ČNB.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *