Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Bankovní účet bez poplatků

Téměř každý z nás má vlastní účet u některé z bankovních společností. Ne každá banka však nabízí výhodné vedení účtu. V praxi to vypadá tak, že za vedení účtu platíte mnohem více, než od banky dostanete na úrocích. Pokud jste nespokojeni s vašim stávajícím bankovním účtem, můžete si otevřít nový s mnohem lepšími podmínkami. Bankovních institucí je mnoho, a proto je těžké vybrat tu správnou. Tip na výhodný bankovní účet a odpovědi na časté otázky najdete na bankovniuctyonline.cz. A které banky nabízí skutečně výhodné vedení účtu?

 

Velmi oblíbenou bankovní institucí je FIO banka, kterou volí především mladí lidé a podnikatelé. Vedení účtu i domácí platby jsou zdarma, úrok je 1,25%. Pozitivem jsou také platby se Slovenskem zdarma. Zajímavě se jeví také ZUNO banka, která taktéž nabízí vedení účtu a domácí platby zdarma. Navíc se může pochlubit úrokem 2,3% na spořícím účtu a 3% na terminovaném. Zajímavá je i služba Autopilot.

 

Další alternativou je Equa bank či spořící účet ING konto. Obě uvedené bankovní instituce nabízí podobné podmínky, jako FIO a ZUNO . Otevřete si účet, za jehož  vedení nebudete muset platit a navíc získáte mnohé výhody. To, co je ve světě běžné již mnoho let začíná být standardem i u nás. Pokud vás zajímají komplexní informace o stavu českého bankovnictví, podívejte se na oficiální web ČNB.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *