Bazén na míru? Plecháček to zařídí!

Bazén na míru? Plecháček to zařídí!

Nedá vám spát sousedův nový bazén? Úmorná vedra vám už lezou na mozek a jediným přítelem, který vám zůstal, je ventilátor, v lepším případě klimatizace? Na nic nečekejte a rozbijte prasátko! Ukažte tomu chlápkovi od vedle, že máte navíc, než na gumové brouzdaliště a nechte si postavit bazén, o kterém jste doposud jen snili. Postará se vám o něj společnost Delta Plecháč, která se realizací bazénů na klíč zabývá již dvanáct let. Dejte vale tlačenicím na veřejném koupališti a udělejte si radost bazénem, který se stane dominantou vaší zahrady. Že je vaše prasátko příliš hubené? Nevadí, bazén si můžete pořídit i na splátky!

Profesionální řešení na míru

Chcete luxusní bazén, ale nemáte představu, jak by měl vypadat? Hlavně, že to ví odborníci z Delta Plecháč. Co na tom, že v bazénech tak trochu plavete, vždy máte možnost využít odborného poradenství a nechat si odborně poradit od lidí, kteří bazénům skutečně rozumí. Ať už máte zájem o venkovní či vnitřní bazén, vždy můžete počítat s individuálním přístupem a nalezení toho nejvhodnějšího řešení. Delta Plecháč se nezalekne ani bazénů atypických tvarů a nabízí montáž, servis i rekonstrukce starších bazénů. Nechcete-li kupovat zajíce v pytli, podívejte se na realizované bazény, které najdete ve fotogalerii na webu bazenyasauny.cz.

A hurá do sauny

Delta plecháč se vám postará i o novou infrasaunu, která je vhodná i pro osoby, kteří se klasickému saunování ze zdravotních důvodů oddávat nemohou. Důvodem je nižší teplota vzduchu (asi 55°C) – k ohřevu organismu dochází přenosem infračerveného záření a nikoliv ohřevem horkého vzduchu. Alternativou jsou parní lázně, které, podobně jako infrasauny, působí blahodárně na naše zdraví. Parní lázně jsou vhodné zejména pro osoby trpící astmatem, častým zánětem průdušek či revmatismem. Proceduru však ocení i lidé s poruchami prokrvení a sportovci s přetíženými svaly. Neméně oblíbené jsou i vířivé vany (tzv.whirlpool) s mnoha funkcemi pro maximální relaxaci. Kompletní nabídku, včetně tipů a návodů, najdete na bazenyasauny.cz.