Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Osobní bankrot může odvrátit to nejhorší. Nesmíte však čekat na poslední chvíli

Ukočírovat rozpočet není vždy jednoduché a někdy stačí i jediná nevhodně zvolená půjčka – dluh nebezpečně narůstá a nakonec se dostanete do bodu, kdy ho nejste schopni umořit. Exekuce je na spadnutí a vy s hlavou zastrčenou v písku čekáte, co se bude dít dál… A to je největší chyba, které se můžete dopustit. Ač se vám to nezdá, každá situace lze nějakým způsobem vyřešit. Tím spíš, jde-li o problémy finančního charakteru. Kladivem je insolvenční zákon, který umožňuje vyhlášení tzv. osobního bankrotu. Budete-li mít štěstí, soudce vám odpustí až 70 % z celkové dlužné částky a vy začnete znovu žít naplno.

Před problémy neutíkejte, raději je aktivně řešte

Můžete si vybrat. Budete se problémům vyhýbat a vyhazovat obálky s červeným pruhem do koše. A to do doby, než si na vás věřitelé „došlápnou“. Anebo se vydáte cestou oddlužení a vyhlásíte osobní bankrot. Pokud vaše dluhy nepochází z podnikání, máte dostatečný příjem na to, abyste během následujících pěti let zaplatili alespoň 30 % dlužné částky a v neposlední řadě vůli řádně splácet, jděte do toho!

Návrh na oddlužení se podává u příslušného krajského soudu. Konečné slovo o průběhu však mají věřitelé, kteří se mohou přiklonit také k prodeji dlužníkova majetku. Ve většině případů ale souhlasí se splátkovým kalendářem. Jakmile je žádost schválena, dluhy přestanou narůstat a exekutorům bude váš majetek zapovězen. I proto je vhodné nemeškat a snažit se vše vyřídit v co nejkratším termínu.

S oddlužením vám poradí kvalifikovaní specialisté

Rychlost je rozhodující, ale bez předchozích zkušeností můžete při sepisování žádosti udělat zbytečnou chybu. Soudce oddlužení neuzná a vy budete opět na začátku… Tomu však můžete snadno předejít tím, že si necháte poradit od odborníků.

S EasyFin je osobní bankrot jistý

Tým profesionálů ze společnosti EasyFin s.r.o. již pomohl k oddlužení více než tisícovce klientů, z nichž 80 % využilo služby na základě doporučení svých známých. Úspěšnost schválení návrhu je 99,7 %. Další informace o konzultace a spolupráci najdete na www.stopdluhum.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.