Láká vás investice do zlata či stříbra? Poradíme vám, na koho se obrátit!

Láká vás investice do zlata či stříbra? Poradíme vám, na koho se obrátit!

Bojíte se vzrůstající inflace a rádi byste své těžce vydělané peníze investovali do něčeho, co uchová jejich hodnotu? A co kdyby vám někdo poradil komoditu, která je symbolem stability již několik tisíc let? Hádáte-li zlato, nemýlíte se. Společně s dalšími drahými kovy patří k nejoblíbenějším dlouhodobým investicím vůbec a začínají ho skupovat i lidé, kteří by ještě relativně nedávno o něčem takovém vůbec neuvažovali. Ale protože jsme se investování do zlata věnovali již v minulosti, dnes vám představíme někoho, kdo ho dlouhodobě prodává a vykupuje.

Německá společnost BESSERGOLD GmbH se v oboru investice do zlata a stříbra pohybuje velmi dlouho a relativně nedávno otevřela pobočku v Praze. Čeští klienti tak mají konečně možnost osobní návštěvy i v případě, že zrovna nemají cestu do Drážďan. Stále však platí, že právě zde mohou investiční zlato a stříbro koupit s o 7 % nižším DPH. Další možností je samozřejmě pohodlný nákup přes web bessergold.cz. Kromě prodeje a výkupu zlata a stříbra společnost obchoduje i s dalšími drahými kovy jako je platina nebo palladium.

Investiční stříbro a zlato v podobě mincí a slitků prodává pouze od dodavatelů, kteří figurují na Good Delivery List, který je garancí celosvětové likvidity.

BESSERGOLD dává zákazníkům k dispozici propracovaný systém, v rámci kterého mohou sledovat vývoj ceny drahých kovů a to na základě aktuálního kurzu koruny a eura a spotové ceny na komoditním trhu. Ceny podléhají aktualizaci každých 10 min. a platná kupní cena je totožná s tou, která je aktuální v době vložení do košíků. Při nákupu v kamenné prodejně je investiční zlato a stříbro prodáváno za cenu, kterou během návštěvy fixoval výrobce.

Za zboží lze platit bankovním převodem (samozřejmostí je pojištění psaní/balíku) a hotově. Platba v hotovosti je limitována zákonem na 350.000 Kč a minimální hodnota jednotlivé objednávky na bessergold.cz činí 10.000 Kč / 500 € bez DPH. Nákup některých mincí je možný pouze v předepsaném minimálním množství kusů.