Bez dokonalé hokejky by na ledě neobstál ani Jágr

Bez dokonalé hokejky by na ledě neobstál ani Jágr

Patříte k milovníkům hokeje, hokojbalu nebo in-line hokeje? V tom případě se neobejdete bez kvalitního vybavení a především pořádné hokejky. Pokud vám nevyhovuje nabídka nejbližšího obchodu se sportovními potřebami, máme pro vás skvělý tip na nákup. Navštívili jsme internetový obchod INHO.cz, který se úzce specializuje právě na tento sortiment. A my vám prozradíme, proč vybírat hokejky právě zde!

Hole pro hráče i gólmany

Nabídka e-shopu INHO.cz je velmi pestrá a najdete v ní kompozitové a brankářské hokejky, hokejové čepele a shafty, ale také bohatý výběr oblečení a dalšího příslušenství jako jsou hokejbalové míčky a dřevěné nádstavce na hokejky. Ve všech případech jde o kvalitní značkové zboží s dlouhou životností, které je k mání za velmi příjemnou cenu. Pro dnešek však zůstaneme právě u hokejek.

Výběr hokejky je individuální záležitost a každý hráč preferuje jiné zahnutí a tvrdost. V e-shopu INHO.cz si můžete vybrat dle libosti – prodejce nabízí hokejové čepele v mnoha rozličných variantách a všechny jsou potaženy gripem, který garantuje skvělé ovládání. Shafty i čepele vynikají odolností, nízkou hmotností a stálými vlastnostmi. Jde o náčiní, které vás během důležitého zápasu nezradí a naopak vám pomohou k lepším výkonu.

Ovládněte hru pomocí kompozitové hokejky

Zmínili jsme, že v nabídce nechybí ani kompozitové hokejky, které se v současné době těší obrovské popularitě. Jde o lehké a vysoce odolné hole, které jsou zpevněny uhlíkovými vlákny. Jsou pružné a nedochází u nich k nežádoucímu kroucení čepele. S kompozitovou hokejkou budou vaše střely na branku o poznání razantnější a nahrávky přesnější.

Na své si přijdou i brankáři, pro které jsou připraveny prvotřídní dřevěné brankářské hokejky zpevněné skelným vláknem či sklolaminátem. Opět můžete počítat s prvotřídními shafty a trvale nízkou cenou. Tak na co ještě čekáte? Značková hokejka z INHO.cz z vás sice Jágra neudělá, ale hru si s ní užijete mnohem intenzivněji než doposud!

Publikováno: 08. 10. 2013

Kategorie: Sport

Autor: Adam

Tagy: hokejka | hokejky | kvalitní hokejky