Online seznamka aneb hledání partnera v moderní době

Online seznamka aneb hledání partnera v moderní době

Většina mladých lidí dnes tráví spoustu času brouzdáním po internetu, což se projevilo i v seznamování s novými lidmi. Nové kamarády a známé už nehledáme před domem či v sousedství, ale většinou je najdeme na druhé straně sítě. Na seznamování na webu ovšem není vůbec nic špatného a budeme-li dodržovat několik základních pravidel, nemůže se nám nic stát. Navíc – kde jinde se nám naskytne možnost poznat zajímavé lidi ze všech koutů republiky? Pokud jste dosud žádnou z virtuálních seznamek nevyzkoušeli, možná je správný čas všechno napravit.

Jste sami? Změňte to na seznamce!

Sychravý podzim jde ruku v ruce s depresemi a špatnou náladou. Online seznamka představuje místo, kde se nám podobné chmury podaří zahnat. Ještě předtím, než na některou z nich zavítáte, byste si měli ujasnit, co vlastně hledáte – kamaráda, který s vámi bude sdílet vaše koníčky, přítele do nepohody, nebo snad nezávazný flirtík?

Perfektním místem k seznámení je portál pro mladé lidi peoplelovepeople.com. Pakliže jste někdy předtím hledali vtipy, povídky, pohádky či čtivé blogy, pravděpodobně jste již na web narazili. Kromě seznamky totiž obsahuje celou řadu dalších sekcí, do kterých můžete sami přispívat. Pojďme však prozkoumat právě onu místní seznamku.

Peoplelovepeople.com je tady pro všechny!

Prvním krokem je vytvoření profilu. Vyplňte jej svědomitě, ale nezapomeňte si chránit své soukromí. Vaše nové kamarády by měly zajímat spíš vaše povahové vlastnosti, než číslo mobilního telefonu či adresa. Takové údaje přijdou na řadu později, až dotyčnou osobu poznáte blíže. Důležitý je i text seznámení. Napíšete-li ho dostatečně zajímavě, reakce na sebe nenechají dlouho čekat. A pokud se přeci jen nikdo neozve, udělejte první krok vy. Seznamka je totiž jen prostředkem, ale nikoliv zárukou, že si vás automaticky někdo vyhlédne. Prohlédněte si profily, které vás zaujaly a nebojte se je dotyčné oslovit. Vždyť jsou tu ze stejného důvodu, jako vy!

Seznamka na peoplelovepeople.com vyniká v počtu sekcí, do kterých můžete umístit svůj inzerát. Toužíte po kamarádství, flirtu či vážném vztahu? Jste věřící, homosexuál nebo si chcete jen dopisovat? Šanci má opravdu každý...

Publikováno: 23. 11. 2012

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: online seznamka | peoplelovepeople.com | seznámení | seznamka