Bezbariérový přístup pro seniory a handicapované

Bezbariérový přístup pro seniory a handicapované

Ne každý má to štěstí a prožije život bez nemoci a úrazů. Máte-li doma osobu, která je z nějakého důvodu méně pohyblivá a dělá ji potíže výstup do schodů, pravděpodobně již delší dobu přemýšlíte nad tím, že ji přístup usnadníte exteriérovým výtahem na schodiště. Vzhledem k vysoké investice (jejíž většinu však může pokrýt státní příspěvek) byste neměli brát volbu schodišťové sedačky na lehkou váhu. Pojďme se proto podívat na jednoho z nejuznávanějších výrobců, který nabízí více, než jen sedačky na míru. Lidský přístup a touha skutečně pomoci handicapovaným lidem, dělá ze společnosti Stannah jedničku ve svém oboru.

Výtahy pro všechny typy schodišť

Stannah vyrábí schodišťové sedačky na míru potřebám svých klientů a každou z nich upravuje tak, aby dokonale seděla na konkrétní schodiště. Nezáleží na tom, zda máte doma točité, s rohy, podestami mezi patry či chodbami, exteriérový výtah na schodiště Stannah patří mezi nejvíce adaptabilní na světě. Sortiment sedaček je velmi pestrý a vy si můžete vybrat mezi jednotlivými typy povrchů. Všechny modely mohou být potaženy množstvím tkaných látek či měkkých vinylů a nezáleží na tom, zda se jedná o sedačku typu nové generace Solus s Sofia, klasiku v podobě sedačky Saxon či špičkový Sarum. Stannah rovněž nabízí Exteriérovou sedačku, kterou nezastaví žádné počasí.

Stačí zavolat a pomoc je na cestě

Stannah to s vámi myslí doopravdy vážně. Stačí jediný telefonát a dostaví se k vám domů některý z obchodních zástupců. Ten posoudí vaše schodiště a to zcela zdarma a bez závazku ke koupi. Exteriérový výtah na schodiště dodá vám či vašim blízkým svobodu a žádné bariéry v podobě schodů vás již nezastaví. Nezapomeňte, že Stannah nabízí i další kompenzační pomůcky, které vám pomohou v realizaci vašich snů.

Více info na zdroji: http://www.imobilita.cz/