Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Sháníte přesné a spolehlivé etiketovací stroje?

Výjimečné výrobky se od těch průměrných odlišují nejen kvalitou, ale také obalem. Ne nadarmo se říká, že dobrý obal je první polovinou úspěchu a ta druhá přijde v momentě, kdy zákazník ocení obsah. Neobejdete se proto bez zkušeného grafika, který se postará o návrh etikety, ale to není zdaleka všechno. Budete potřebovat také přístroj, který bude mít na starost lepení. A právě tehdy vám přijde vhod nabídka zařízení, které vyrábí společnost BFK spol. s.r.o.

České etiketovací stroje využívá více než 70 firem v celém světě

BFK byla založena v roce 1991 a patří mezi přední výrobce automatických etiketovacích strojů na samolepicí etikety, ale také plnících strojů gelů a kapalin,zavíracích a balících strojů a jiných speciálních zařízení (destohovací, stohovací a výfukové stroje), která nachází uplatnění v potravinářství, chemickém a kosmetickém průmyslu a mnoha dalších odvětvích. BFK dodává stroje firmám v České republice, EU a dalších zemích v rámci celého světa. Samozřejmostí je komplexní servis včetně profesionálního poradenství, záručního a pozáručního servisu a výroby náhradních dílů.

Individuální řešení na míru? Žádný problém!

Etiketovací stroje se vyznačují vysokou přesností a stejně jako všechny ostatní typy strojů, je lze upravit na míru specifickým požadavkům. BFK vyrábí stroje, na které lze výrobky vkládat samostatně, ale také je připojit k výrobní lince.

Část nabídky, která zahruje etiketovací, zavírací a balící stroje a plnící linky, které jsou aktuálně ve výrobním programu, si můžete prohlédnout na webu www.bfkpraha.cz. V případě zájmu neváhejte výrobce kontaktovat – rád vám zodpoví všechny případné dotazy a vypracuje předběžnou cenovou kalkulaci.

Etiketovací stroj