Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Cashback portály vám vrátí peníze za nákup zpět. Tak proč to nevyužít?

Česká republika je „e-shopová velmoc“, ale co vám budeme povídat. Předpokládáme, že na internetu pravidelně nakupujete i vy, ať už z důvodu časové či finanční úspory. Ale jak by se vám líbilo, kdybyste mohli nakupovat ještě výhodněji? Odmítli byste, kdyby vám někdo vrátil určitou částku z každého nákupu? Klíčové slovo zní „cashback“!

Jak funguje nakupování s cashbackem?

Nakupování s cashbackem funguje na jednoduchém principu. Spousta e-shopů provozuje tzv. partnerský program, v rámci kterého vyplácí provizi za přivedené zákazníky partnerským portálům. Některé se s vámi o provizi rozdělí a zašlou vám část utracených peněz zpět na účet. Co je k tomu motivuje? Cashback portály si díky tomu udrží trvalý přísun uživatelů a vydělají obě strany. V žádném případě tedy nejde o podvod, ale o systém, který v zahraničí funguje léta.

Na PlnáPeněženka.cz dostanete vstupní bonus 50 Kč

Mezi nejznámější portály patří www.PlnáPeněženka.cz. Chcete-li nakupovat výhodněji právě zde, registrujte se (automaticky získáte 50 Kč bonus), vyberte si obchod a nakupujte tak, jak jste zvyklí. Důležité je, abyste do cílového e-shopu vstoupili po přihlášení na Plnou Peněženku. Všimněte si, že po přesměrování na internetový obchod přibude v adresním řádku speciální kód. Díky tomuto kódu se zaznamená váš nákup a vy dostanete zpět peníze.

O jakou částku se jedná?

Výše cashback se různí a pohybuje se v řádu jednotek procent. V případě nákupu dražšího zboží nebo častého nakupování vygeneruje velmi zajímavou částku. Ta se může vyšplhat třeba i na několik desítek tisíc za rok. Opravdu záleží jen na tom, jak často a za kolik budete nakupovat.

Kde všude lze nakupovat s cashbackem?

A teď to nejdůležitější. Na které obchody v nabídce narazíte? Nakupovat můžete u známých e-shopů jako je Mall.cz, Zoot.cz, Astratex.cz, Pepa.cz či Mix.it, ale také v zahraničních obchodních platformách jako DealExtreme nebo AliExpress.

Tip: Přečtěte si, jak nakupovat na AliExpress!

Tak co vy na to? Budete nakupovat s cashbackem? Registrace na portálu Plná Peněženka je zdarma, takže není co řešit. Nikdo jiný vám peníze za nákup nevrátí!

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.