Cashback portály vám vrátí peníze za nákup zpět. Tak proč to nevyužít?

Cashback portály vám vrátí peníze za nákup zpět. Tak proč to nevyužít?

Česká republika je „e-shopová velmoc“, ale co vám budeme povídat. Předpokládáme, že na internetu pravidelně nakupujete i vy, ať už z důvodu časové či finanční úspory. Ale jak by se vám líbilo, kdybyste mohli nakupovat ještě výhodněji? Odmítli byste, kdyby vám někdo vrátil určitou částku z každého nákupu? Klíčové slovo zní „cashback“!

Jak funguje nakupování s cashbackem?

Nakupování s cashbackem funguje na jednoduchém principu. Spousta e-shopů provozuje tzv. partnerský program, v rámci kterého vyplácí provizi za přivedené zákazníky partnerským portálům. Některé se s vámi o provizi rozdělí a zašlou vám část utracených peněz zpět na účet. Co je k tomu motivuje? Cashback portály si díky tomu udrží trvalý přísun uživatelů a vydělají obě strany. V žádném případě tedy nejde o podvod, ale o systém, který v zahraničí funguje léta.

Na PlnáPeněženka.cz dostanete vstupní bonus 50 Kč

Mezi nejznámější portály patří www.PlnáPeněženka.cz. Chcete-li nakupovat výhodněji právě zde, registrujte se (automaticky získáte 50 Kč bonus), vyberte si obchod a nakupujte tak, jak jste zvyklí. Důležité je, abyste do cílového e-shopu vstoupili po přihlášení na Plnou Peněženku. Všimněte si, že po přesměrování na internetový obchod přibude v adresním řádku speciální kód. Díky tomuto kódu se zaznamená váš nákup a vy dostanete zpět peníze.

O jakou částku se jedná?

Výše cashback se různí a pohybuje se v řádu jednotek procent. V případě nákupu dražšího zboží nebo častého nakupování vygeneruje velmi zajímavou částku. Ta se může vyšplhat třeba i na několik desítek tisíc za rok. Opravdu záleží jen na tom, jak často a za kolik budete nakupovat.

Kde všude lze nakupovat s cashbackem?

A teď to nejdůležitější. Na které obchody v nabídce narazíte? Nakupovat můžete u známých e-shopů jako je Mall.cz, Zoot.cz, Astratex.cz, Pepa.cz či Mix.it, ale také v zahraničních obchodních platformách jako DealExtreme nebo AliExpress. Tip: Přečtěte si, jak nakupovat na AliExpress! Tak co vy na to? Budete nakupovat s cashbackem? Registrace na portálu Plná Peněženka je zdarma, takže není co řešit. Nikdo jiný vám peníze za nákup nevrátí!

Publikováno: 21. 12. 2014

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: cashback portály | peníze za nákup zpět