Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Chcete si půjčit, ale jen „trochu“?

Máte horší měsíc a prošustrovali jste výplatu ještě dříve, než se na účtu stačila pořádně ohřát? Chybí vám pár tisícovek a na stole leží složenky, které musíte neprodleně uhradit? I to se může stát a možná vás potěší, že nejste první ani poslední. Co si však v podobné situaci počít a jak ji co nejelegantněji vyřešit? Pokud vám nikdo z okolí nepodá pomocnou ruku v podobě bezplatné půjčky, nezbude vám, než požádat o pomoc banku nebo nebankovního věřitele. Prozradíme vám, jaké jsou vaše možnosti.

Malá půjčka v bance

Na banku se můžete obrátit nejen s požadavkem na úvěr ve výši několika set tisíc, ale stejně tak i pro řádově nižší částky. Pokud vám nevyhovuje minimální výše klasického úvěru (obvykle začíná na dvaceti až třiceti tisících), mohla by vám pomoct malá půjčka v podobě kontokorentu. Vyřízení je poměrně rychlé a pokud máte u dané banky účet, budete mít peníze k dispozici téměř okamžitě. Alternativou může být kreditní karta, nicméně v jejím případě si budete muset minimálně několik dní počkat. Výběr hotovosti je navíc méně výhodný a často se na něj nevztahuje bezúročné období. Budete-li však kreditní kartu využívat správně, udělá vám dobrou službu.

Malá půjčka v nebankovním segmentu

Nebankovní společnosti jsou v rámci mikropůjček flexibilnější a dříve nebo později jistě narazíte na věřitele, jehož produkt bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Mezi nejoblíbenější krátkodobé úvěry s nižším úvěrovým rámcem patří takzvané bezúročné půjčky, které jsou navýšeny o fixní poplatek. Půjčka 10000 má několikatýdenní splatnost a pokud peníze nestihnete vrátit v termínu, budete si moct za poplatek splátkový kalendář o několik dnů prodloužit. V každém případě si dejte pozor na nebankovní půjčky s poplatkem předem a pamatujte si, že solidní věřitel nic takového nepožaduje.