Chcete sledovat videa offline? Naučte se jak stahovat video z YouTube!

Chcete sledovat videa offline? Naučte se jak stahovat video z YouTube!

YouTube je největší internetový server pro sdílení videosouborů a každý měsíc ho navštíví více než 5 milionů českých uživatelů. Ti si zde pouští muziku, sledují dokumentární snímky, YouTubery a další více či méně kvalitní obsah. Pokud mezi pravidelné návštěvníky patříte i vy, jistě vás někdy napadlo, že by nebylo od věci, kdybyste měli vybrané video soubory k dispozici i na disku. Existuje vůbec způsob, jak stahovat z YouTube?

Jde se na to...

Odpověď vás příjemně překvapí. Obsah z YouTube do MP3 samozřejmě stahovat lze a rozhodně nejde o komplikovaný proces. Naopak existuje množství různých nástrojů, které umožňují rychlé konvertování videa na formát MP3. Díky tomu si můžete stáhnout své oblíbené písničky na pevný disk a kdykoliv si je překopírovat na flashku či do mobilního telefonu. Když budete mimo dosah internetu, budete si moct svou oblíbenou muziku kdykoliv přehrát. Nechcete-li zbytečně ztrácet čas na zahraničních stránkách, využijte nástroj pro stahování z YouTube na českém serveru tear.cz. V menu najdete záložku “Stahování z YouTube” a přes ni se dostanete na cílovou stránku.

Stačí vložit odkaz a je to

Stahování hudby z YouTube zvládne opravdu každý. Na výše uvedené stránce pouze vložíte odkaz na video do příslušného pole. Poté nastavíte typ výstupu - můžete si vybrat mezi MP3 a videem. A pak už jen potvrdíte nastavení příslušným tlačítkem a počkáte, až systém vygeneruje odkazy ke stažení. Nezapomeňte, že v případě formátu MP3 jde kvalita ruku v ruce s velikostí souboru. To samé samozřejmě platí také o video souborech. Může se stát, že na vás během procesu vyskočí reklama. Jednoduše ji zavřete a pokračujte ve stahování. A když už budete brouzdat na zábavním portálu tear.cz, nezapomeňte se začíst do zajímavých článků plných zábavného a inspirativního čtení.

Publikováno: 22. 06. 2018

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: jak stahovat z youtube | stahování hudby z youtube | youtube mp3