Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Chcete ušetřit na povinném ručení a nevyznáte se v nabídce?

Už vás nebaví utrácet spoustu peněz za povinné ručení? Není jediný důvod, proč byste měli platit více, než je doopravdy nezbytné. Chcete-li za povinné ručení platit mnohem méně, než doposud, stačí, když změníte pojišťovnu. V současné době na našem trhu působí velká spousta větších i menších pojišťoven, při čemž každá nabízí povinné ručení pro váš automobil. Doba, kdy povinné ručení nabízela pouze jedna jediná pojišťovna je dávno pryč a díky liberalizaci trhu můžeme ušetřit i několik tisíc korun za rok. Máte-li větší vozový park, ušetříte podstatně více. Přechod k jiné pojišťovně je přitom velmi snadný a nemusíte se jej obávat.

Jak vybrat vhodnou pojišťovnu

Vzhledem k počtu pojišťoven a tedy i pojistek, je velmi těžké vybrat tu správnou. Abyste se mohli správně rozhodnout, museli byste znát podmínky a cenovou nabídku všech aktuálních pojistek. Pokud nemáte místo hlavy superpočítač, raději využijete aplikaci jménem povinné ručení porovnání neboli povinné ručení kalkulačka. Funguje na jednoduchém principu. Jedná se o formulář, který vám po vyplnění nezbytných údajů vyhodnotí aktuální cenové nabídky a ukáže, kolik peněz ušetříte. Porovnání povinného ručení vás nasměruje na konkrétní pojišťovnu a nové povinné ručení si můžete sjednat i online.

Sjednejte si pojištění online

Nemáte čas chodit na pobočku a chcete si své pojištění sjednat z pohodlí svého domova? Žádný problém, většina pojistek lze sjednat po internetu, ať už se jedná o povinné ručení Česká pojišťovna či Allianz povinné ručení. Abyste mohli přejít na nové povinné ručení, musíte splňovat podmínky současné pojistky. Většinou budete muset dodržet výpovědní lhůtu, která činí několik týdnů. Jakmile bude zrušena vaše stará pojistka, můžete okamžitě přejít k nové pojišťovně.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *