Chcete vydělávat přes internet? Zapojte se do affiliate programu s DOŽIVOTNÍ provizí!

Chcete vydělávat přes internet?  Zapojte se do affiliate programu s DOŽIVOTNÍ provizí!

Co je to affiliate a jak může ovlivnit váš život? Partnerský program je ze své podstaty nejférovějším způsobem marketingové spolupráce. Prodejci, kteří mají na zboží dostatečně velkou marži, se mohou podělit o zisk se schopnými partnery. Je pro ně výhodnější vyplácet provizi za přivedené (a platící) zákazníky, než utrácet za nejistou reklamu. Nepřestávejte číst a dozvíte se, který segment je nejziskovější a jak se do něj zapojit.

Jak vydělávat přes affiliate (partnerský program)?

Vydělávání prostřednictvím partnerských programů funguje na velmi jednoduchém principu. Stačí se zaregistrovat do vybrané affiliate sítě a propagovat produkty/služby přes odkazy s unikátním ID, které slouží k identifikaci přivedených zákazníků. Odkazy lze umísťovat v tématických diskuzích, rozesílat formou newsletterů nebo je šířit na sociálních sítích. Ve zvýhodněné pozici jsou provozovatelé navštěvovaných webů/blogů, kteří mohou umisťovat bannery a psát poutavé články. Na největší odměnu si samozřejmě přijdou zkušení marketéři a profesionálové. Umíte-li se dostat k cílené návštěvnosti i vy, snadno dosáhnete vysokého měsíčního výděleku.

Nejziskovější je segment sportovních sázek a her

Partnerské programy využívají prodejci ze všech segmentů. Obecně je pro affiláky nejvýnosnější segment sportovních sázek a her, kde se výše provize běžně pohybuje kolem 35 %. Spolehliví partneři jako UNIBET navíc vyplácí doživotně, což znamená, že vyděláte po celou dobu aktivity přivedeného uživatele. V oboru sázek a her je zároveň vysoký obrat – až desetinásobný oproti prodeje adult obsahu pro dospělé. Chcete se dozvědět více o provizním systému a možnosti, jak doživotně získávat atraktivní provize? Veškeré informace najdete na dozivotniprovize.cz. S vyděláváním můžete začít již do několika hodin od registrace...

Publikováno: 12. 01. 2017

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: affiliate | provizní program