Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dárky

Chybí vám nápady na originální dárky? Začněte používat TOMIKUP!

Jak jste na tom s nápady na dárky? Těšíte se na každé blížící se narozeniny, jubilea, Vánoce, svatby a další příležitosti, v rámci kterých je vhodné potěšit své blízké pěkným dárečkem? Anebo snad máte strach, že se tak, jako každý rok, netrefíte oslavenci do vkusu a darujete mu něco, co odloží k ostatním nepotřebným věcem? Ať už mezi kreativce patříte nebo ne, představíme vám praktického pomocníka, díky kterému je nakupování dárků hračka. A nejen to – postará se o to, abyste z dárků nebyli zklamaní ani vy.

Co je to TOMIKUP?

Nápady na dárkyZa tajuplným názvem se skrývá nová online aplikace, která funguje jako všestranný seznam přání. Je vhodná pro každého, kdo si neví rady s výběrem dárků a nechce se ztrapnit před ostatními, ale také pro ty, kteří by rádi svému okolí prozradili, po čem sami touží.

TOMIKUP vám umožní vytvořit seznam přání včetně obrázků konkrétních dárků a odkazů na prodejce, kteří je nabízí. Do aplikace si můžete přizvat své přátele a rodinné příslušníky, sdílet své nápady a inspirovat se nápady ostatních uživatelů. Velmi užitečná je především mobilní verze, do které lze přistupovat z chytrého telefonu a tabletu. Nezáleží na tom, kde se zrovna nacházíte. Jakmile se ve vaší hlavě zrodí nápad, na který byste neradi zapomněli, jednoduše si ho rovnou zapíšete.

Představte si situaci, kdy se blíží narozeniny vašeho sourozence. Nevíte-li, co by mu udělalo radost, kouknete se na jeho profil a inspirujete se jeho seznamem dárků. Pokud dotyčný aplikaci nevyužívá, nevadí. Vytvoříte si jeho profil sami a v průběhu roku do něj zaznamenáte vše, co vás napadlo. Registruje-li se později, profily sloučíte.

TOMIKUP není obyčejný seznam nápadů na dárky

Proč si dárky nezapisovat na kus papíru nebo do dokumentu v počítači? Důvod je prostý – virtuální seznam přání v aplikaci TOMIKUP se vám nikam nezatoulá a můžete ho komukoliv nasdílet. To samé mohou udělat také vaši přátelé a rodina. Ke každé položce lze navíc vyplnit spoustu různých atribut (např. zmiňované fotografie, odkazy, oblíbené barvy, konfekční velikosti…).

Díky online appce budete ostatním dávat mnohem lepší dárky než doposud. Inspirujte se seznamy, které vám ostatní nasdíleli a udělejte jim konečně radost. To samé platí také o dárcích, které si přejete vy. Nestane se vám, že se během jedné oslavy sejde několik stejných dárků, protože si je hosté předem rozeberou (položky se označí jako rezervované). Riziko, že novomanželé dostanou od svatebčanů tři mikrovlnné trouby a pět toustovačů, bude zcela eliminováno.

TOMIKUP vám ušetří spoustu času a stresu, protože se nebudete muset den před oslavou promenádovat přeplněným nákupním centrem a hledat vhodný dárek. Stačí, když v předstihu nakouknete na online seznam a budete mít jasno.

Některé dárky nejsou chtěné… šup s nimi na blacklist!

Možná se to stalo i vám. Byli jste přesvědčeni, že vaše sestřenice miluje kvalitní parfémy, ale dopadlo to tak, že flakonek odložila k dalším deseti vůním. Jsou dárky, které sice odpovídají vkusu obdarovaného, ale už jich má doma několik nebo je jen v současné době nepotřebuje. I ty naštěstí najdete na seznamu, který slouží jako „blacklist“. Uživatelé TOMIKUPu mohou dát ostatním najevo, že po tom či onom momentálně netouží.

Proč byste měli online seznam dárků používat i vy?

Ještě vám to nestačilo a zdá se vám, že je TOMIKUP příliš neosobní? Nikdo vám přece nebrání, abyste se svých blízkých zeptali na dárek osobně. Díky aplikaci si přání zaznamenáte a „vybavíte“ třeba za půl roku. Všechny tipy budete mít pěkně pohromadě a neustále k dispozici. A pokud máte paměť jako slon a nápadů na rozdávání, usnadníte výběr dárků ostatním.

Online aplikaci TOMIKUP můžete používat zcela zdarma a stačí, když se do ní registrujete. Vyplňte své jméno a e-mail a můžete začít! Více se dozvíte na www.tomikup.cz.