Mobilní plachtová hala: Cenově dostupné a velmi efektivní řešení

Mobilní plachtová hala: Cenově dostupné a velmi efektivní řešení

Zřízení další skladovací haly, výrobních prostorů nebo jiné zastřešené stavby je cenově nákladné. Nabízí se proto otázka, zda zvolit klasickou zděnou stavbu, nebo se poohlédnout po jiné a levnější variantě. Za určitých okolností je skvělou volbou mobilní hala, respektive její pronájem. Výhodou daného řešení však není pouze nízká cena, ale také velmi rychlá realizace a flexibilní využití. V praxi samozřejmě záleží na kvalitě konkrétního dílenského zpracování. Špičkou v oboru je česká firma Agroservis s více než dvacetiletými zkušenostmi na trhu. Pro koho jsou podle nich plachtové haly vhodné?

Levný pronájem a rychlá montáž umožňují bleskový start podnikání

Zákazníci Agroservisu si cení komplexních služeb, které zahrnují pronájem i prodej mobilních plachtových hal (zvaných též „párty stany“). Díky profesionálnímu a individuálnímu přístupu firma realizuje i plachtové haly pro velmi specifická využití. Výstavba může trvat pár hodin až několik dní – v praxi logicky záleží na povaze zakázky, náročnosti zvolené konstrukce a vybavení. Výrobce zajistí vše od výroby až po vybavení na míru.

Vlastnosti, pro které si mobilní halu zamilujete

Agroservis montuje prvotřídní plachtové haly z produkce renomovaných německých výrobců. S volitelnou šířkou 5-15 metrů a možností prodloužení po 5 metrech lze sestavit menší stavbu – např. s velikostí podlahové plochy 12×30 metrů, ale také rozměrné stany s 8×50 metry. Další možností jsou stany typu pagoda s půdorysem 4×4 metry a možností prodloužení v násobcích čtyř metrů a stany walkway s rozměry 3×7 metru. Volitelná výbava zahrnuje elektrorozvody, systém vytápění, osvětlení, ale také posuvná vrata a mnohé další prvky. Mobilní plachtové haly jsou velmi odolné vůči rozmarům počasí. Kombinace vysoce kvalitních profilů u duralu s eloxovaným povrchem, ocelových spojovacích prvků a ohnivzdorné, nepromokavé textilie je garancí odolnosti a dlouhé životnosti. Další informace najdete na www.agroservis.cz.

Publikováno: 09. 05. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam