Hledáte nejlepší autoškolu v okolí Kladna?

Hledáte nejlepší autoškolu v okolí Kladna?

Dnešní článek jsme se rozhodli věnovat všem budoucím řidičům s bydlištěm v Kladně a okolí. Patříte do cílové skupiny i vy a přestalo vás bavit dojíždění prostřednictvím MHD? Nechcete otravovat ostatní s tím, aby vás svezli a rádi byste začali brázdit silnice po své vlastní ose? V tom případě směle do toho – podejte si přihlášku do autoškoly! Jenomže která je pravá? Aneb kde se vám dostane plnohodnotné péče za přijatelnou cenu? Provedli jsme pro vás důkladný průzkum a vypátrali Autoškolu Hanes. Proč byste se měli přihlásit právě do ní?

Autoškolou nesmíte jen proplout, musíte se v ní naučit řídit

Spousta potenciálních řidičů výcvik v autoškole podceňuje. Vám by však nemělo jít pouze o to, abyste si co možná nejrychleji odbyli jízdy a vyrazili do ostrého provozu. Málokdo si uvědomuje, že nezkušený řidič promění dopravní prostředek na smrtonosnou (či sebevražednou) zbraň. A právě to je hlavní důvod, v čem se autoškola Kladno – Hanes odlišuje od šedého průměru.

Proč právě Autoškola Hanes?

V kladenské autoškole působí vysoce kvalifikovaní lektoři s mnohaletou praxí. Věnují se žákům individuálně a s notnou dávkou trpělivosti. Sestaví vám učební plán na míru a zajistí, abyste byli stoprocentně připraveni na zkoušky. Po absolvování získáte zručnost, odhad a jistotu – vlastnosti, bez kterých se za volantem neobejdete. Výuka k získání řidičského oprávnění ve skupině B zahrnuje 28 hodin jízd a v neposlední řadě důkladnou teoretickou přípravu. Dostanete přístup k učebním materiálům v učebně školy a budete si moct vybrat čas, instruktora i typ vozu. Cena kurzu je konečná a nemusíte se bát skrytých poplatků (oblíbený marketingový tah konkurence). Navíc si ji můžete nechat rozložit na splátky. Co dodat závěrem? Autoškola Hanes patří k nejstarším autoškolám v okolí Kladna. Výukou prošlo přes pět tisíc žáků a vy můžete být další. Další informace a kontaktní údaje najdete na www.autoskolahanes.cz.

Publikováno: 14. 03. 2015

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: autoškola hanes kladno | autoškola kladno