Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Close-Up Magic – moderní kouzelnické představení, které vygraduje každou společenskou akci

Pořádáte firemní akci, ples nebo jinou společenskou událost? Ať už se bude jednat o večírek firemního charakteru, svatbu nebo oslavu jubilea, zřejmě přemýšlíte nad tím, jak událost zpestřit a udělat ji nezapomenutelnou. Zkrátka takovou, aby si na ni všichni účastníci vzpomněli i za několik dlouhých měsíců nebo dokonce let a uznale vás poplácali po ramenou. My recept na úspěch známe a prozradíme vám ho. Nejde jen o dobré jídlo, stylové dekorace a vhodnou hudební reprodukci. Každá akce by měl mít svou třešničku na dortu – moment, kdy zábava vygraduje a přítomní se budou perfektně bavit. Nic vás nenapadá? Pozvěte si kouzelníka!

Michal Šindelář – profesionální kouzelník a iluzionista

Zapomeňte na chvíli na fušera, který svými lacinými triky nikoho neohromí. Moderní kouzelníci umí mnohem působivější triky, které vás doslova zvednou ze židle. Jedním z nich je i Michal Šindelář, pro kterého kouzlení není obyčejnou kratochvílí. Jde o profesionála každým coulem, který se kouzlen a iluzionismu věnuje již 6 let. Během této doby doslova vykouzlil úsměv na rtech lidem nejen v České republice, ale také v dalších Evropských zemích. Navštívil také USA, kde se setkal se svým vzorem Davidem Coperfieldem a působil i v Jižním Pacifiku.

Sindelar

Co je to Close-Up Magic?

Specializací Michala Šindeláře je specifický obor kouzlení – tzv. Close-Up Magic. V průběhu jeho představení budou všichni účastníci ve středu dění. Michal nebude stát na pódiu, ale jen několik centimetrů od ostatních a ti ho budou mít doslova pod drobnohledem. Oproti klasickému kouzelnickému představení je Close-Up Magic mnohem přitažlivější a na firemní večírky, párty a další typy akcí se perfektně hodí. Samozřejmostí je možnost nenásilného zakomponování firemních výrobků nebo jiná neprvoplánová forma propagece.

Iluzionista Michal Šindelář vás provede světem moderní magie a vy alespoň na chvíli zapomenete na to, co vám učitelé nalévali do hlavy během hodin fyziky. Nechte se unést efektními triky, které vám nedají spát. V hlavě vám zůstane otázka, jak tohle bylo vůbec možné…