Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Close-Up Magic – moderní kouzelnické představení, které vygraduje každou společenskou akci

Pořádáte firemní akci, ples nebo jinou společenskou událost? Ať už se bude jednat o večírek firemního charakteru, svatbu nebo oslavu jubilea, zřejmě přemýšlíte nad tím, jak událost zpestřit a udělat ji nezapomenutelnou. Zkrátka takovou, aby si na ni všichni účastníci vzpomněli i za několik dlouhých měsíců nebo dokonce let a uznale vás poplácali po ramenou. My recept na úspěch známe a prozradíme vám ho. Nejde jen o dobré jídlo, stylové dekorace a vhodnou hudební reprodukci. Každá akce by měl mít svou třešničku na dortu – moment, kdy zábava vygraduje a přítomní se budou perfektně bavit. Nic vás nenapadá? Pozvěte si kouzelníka!

Michal Šindelář – profesionální kouzelník a iluzionista

Zapomeňte na chvíli na fušera, který svými lacinými triky nikoho neohromí. Moderní kouzelníci umí mnohem působivější triky, které vás doslova zvednou ze židle. Jedním z nich je i Michal Šindelář, pro kterého kouzlení není obyčejnou kratochvílí. Jde o profesionála každým coulem, který se kouzlen a iluzionismu věnuje již 6 let. Během této doby doslova vykouzlil úsměv na rtech lidem nejen v České republice, ale také v dalších Evropských zemích. Navštívil také USA, kde se setkal se svým vzorem Davidem Coperfieldem a působil i v Jižním Pacifiku.

Sindelar

Co je to Close-Up Magic?

Specializací Michala Šindeláře je specifický obor kouzlení – tzv. Close-Up Magic. V průběhu jeho představení budou všichni účastníci ve středu dění. Michal nebude stát na pódiu, ale jen několik centimetrů od ostatních a ti ho budou mít doslova pod drobnohledem. Oproti klasickému kouzelnickému představení je Close-Up Magic mnohem přitažlivější a na firemní večírky, párty a další typy akcí se perfektně hodí. Samozřejmostí je možnost nenásilného zakomponování firemních výrobků nebo jiná neprvoplánová forma propagece.

Iluzionista Michal Šindelář vás provede světem moderní magie a vy alespoň na chvíli zapomenete na to, co vám učitelé nalévali do hlavy během hodin fyziky. Nechte se unést efektními triky, které vám nedají spát. V hlavě vám zůstane otázka, jak tohle bylo vůbec možné…