CNC obrábění i výroba strojů na klíč – to je Company PMX

CNC obrábění i výroba strojů na klíč – to je Company PMX

Firma Company PMX je specialistou na výrobu strojů a zařízení pro zpracování svitkové oceli a plechů. Vyrábí především profilovací linky, ohýbací a střižné nástroje i různé speciální stroje dle požadavků zákazníků. K tomu se rovněž specializuje na CNC obrábění. Odborníci vědí, že obrábění je technologický proces, při kterém se z polotovaru odebírá materiál pro dosažení přesných rozměrů obrobku. Tradiční ruční postupy jsou dnes na ústupu a nahrazuje je moderní strojní CNC obrábění. Umožňuje přesnější a preciznější výrobu než konvenční ruční postupy. Vybavení CNC obráběcími stroji však pořád není v různých kovovýrobách samozřejmostí. Pokud takto přesné obrábění potřebujete, máte možnost využít služby specialisty v oboru – Company PMX.

CNC obrábění

Společnost se zaměřuje na CNC soustružení, CNC frézování a CNC vrtání. Má bohaté zkušenosti s CNC obráběním různých materiálů. Může jít o konstrukční a nástrojovou ocel, HARDOX, hliník či slitiny. Firma vlastní celou řadu profesionálních obráběcích strojů. CNC obrábění se dnes využívá v odvětvích, kde se klade důraz na přesnost a kvalitu. Časté je například v nástrojárnách.

CNC soustružení, frézování a vrtání

Strojní CNC frézování, soustružení a vrtání probíhá na základě dodané dokumentace, případně dodaného 3D modelu. Firma je schopna realizovat jak kusovou, tak malosériovou výrobu. Na kvalitních strojích pak zajistí efektivní výrobu za co nejnižší náklady při daných podmínkách, Řešit je možné i expresní poptávky. Přestože se nespecializuje na sériovou výrobu, dokáže dočasně řešit havarijní stavy firem a dočasně v rámci volných kapacit převzít výrobu urgentních zakázek.

Další služby Company PMX

Firma nabízí celou řadu služeb v oblasti kovoobrábění, a to již od konstrukčních návrhů a zhotovení 2D a 3D dokumentace. Vedle CNC vrtání, soustružení a frézování se specializuje rovněž na elektroerozivní obrábění, dělení materiálu, lisování, tepelné zpracování, svařování, dodává tvářecí nástroje, vyrábí i pronajímá profilovací a válcovací linky. Je schopna pomoci s renovací a modernizací strojů a zařízení. Především však konstruuje a vyrábí nové zakázkové stroje.

Publikováno: 18. 10. 2021

Kategorie: Technika

Autor: Adam