Co nosit na podzim aneb Jak být trendy a zároveň se cítit dobře

Co nosit na podzim aneb Jak být trendy a zároveň se cítit dobře

Přelom ročních období je ideální příležitost, kdy se bez větších výčitek vydat na nákupy a pořídit si pár zbrusu nových kousků. Chodit ve stejném outfitu jako loni by byl přece hřích – nejnovějším trendům je navíc těžké odolat, tak proč se své vášni zbytečně bránit? Nebuďte sama proti sobě, udělejte si čas jen pro sebe a vyplňte prázdná místa v šatníku. Podzim 2019 je konečně tady a my vám prozradíme, co se bude nosit.

Trendy, které přetrvaly z minulého roku

Než ze skříně vyházíte většinu oblečení, které jste si koupila minulý rok, zadržte. Mnoho kousku možná ani neodložíte do krabice na půdu, protože některé trendy stále najdete na špici módního žebříčku. Konkrétně letí oblečení s výraznými vzory všeho druhu a manšestr. Příliš se nezměnil ani přístup k barvám. V popředí zájmu jsou „stará známá“ horčičně žlutá a znovuobjevená světle zelená – ta má podle všeho evokovat mořskou pěnu. A rozhodně nešlápnete vedle, když do ulic vyrazíte v bílém outfitu. Pokud vás bílá nebere a máte raději méně obvyklé kombinace, směle do nich. Podaří-li se vám zachovat hloubku a sytost barev, bez obav si na sebe vezměte vše, z čeho máte dobrý pocit. Nakombinujte třeba zelenou a fialovou nebo modrou se žlutou a zelenou. Jako inspirace vám poslouží fotky z přehlídek známých módních domů.

Trendy jen pro nejodvážnější

Letošní podzim se ponese v duchu pestrobarevných kombinací – a nejen to. Odvážlivci se mohou inspirovat kreacemi s velkými balonovými rukávy a volánkovými límci u krku. Návrháři evidentně čerpali ze středověké módy. A pokud máte sebevědomí na rozdávání, nebojte se vyrazit do ulic v koženém overalu. Ovšem pozor, pravá kůže trendy není. Myslete na nebohá zvířata a vsaďte na imitaci neboli eko-kůži. Koženková bunda je od pravé knerozeznání, a navíc vás nebude tolik stát. Nezapomeňte, že důležitější než trendy je komfort a dobrý pocit z outfitu, který máte právě na sobě - i kdyby už dávno nebyl v kurzu. Závěr patří tipu na skvělý nákup. Koukněte se na virtuální regály zavedeného e-shopu s módou trendovo.cz a udělejte si radost - třeba stylovým svetříkem nebo delší mikinou.

Publikováno: 22. 09. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Adam