Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Fronius – jednička mezi svařovací technikou

Stojíte před koupí svářečky a vyžadujete to nejlepší, co je aktuálně na trhu? Vsaďte na značku Fronius, která vyrábí celosvětově uznávanou svařovací techniku a patří k absolutní špice v oboru. Svářečky Froius jsou vysoce kvalitní a splňují požadavky nejnáročnějších klientů. Výrobce dbá na neustálé technické inovace a sází na jednoduchou obsluhu a schopnost rychlého nasazení do „akce“.

Svářečky Fronius se vyrábí v několika typových provedeních (TIG, MMA, MIG/MAG) a největšímu zájmu se těší svářečka TIG. Jsou dodávány v mnoha výkonnostních variantách pro různé druhy využití. Svářečka Fronius – svářečka TIG disponuje speciální funkcí TIG-Comfort-STOP (TCS), díky které se při svařování nesetkáte s komplikacemi při odtrhávání oblouku na konci svaru.

Nevíte-li si s výběrem rady, obraťte se na specialistu, který se prodejem svařovací techniky a svařovacích hořáků zabývá téměř dvacet let. Společnost Weldtech se specializuje na vysoce kvalitní zařízení, mezi kterými nechybí ani zmíněná svářečka TIG – svářečka Fronius. V rámci komplexního servisu zajišťuje i servis a nabízí odborné poradenství.

U přístrojů, které Weldtech nabízí, se můžete spolehnout na vysokou užitnou hodnotu, spolehlivost a dlouhou životnost. A právě to jsou důvody, proč pracovníci doporučují především svářečky Fronius. V poměru ceny a kvality jde bezesporu o nejlepší volbu.

Svářečky Fronius – svařovací technika Brno najdete v prodejně na adrese Vranovská 21, kde vám bude k dispozici školený personál, který vám na základě vašich požadavků ochotně pomůže s výběrem. Ať už si však vyberete jakkoliv, vždy můžete počítat s maximální spolehlivostí a ergonomickým a uživatelsky přátelským provedením.

Weldtech nabízí i další sortiment, který se svařováním úzce souvisí – náhradní díly, autogenní techniku, přídavné materiály k pájení a svařování, svařovací hořáky, ochranné pomůcky a svářecí samostmívací kukly. Produkty si můžete prohlédnout na www.weldtech.cz.