Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Dekorační polštářky – designové prvky, které sluší každému bydlení

Jak kvalitní bylo vaše spaní bez pohodlného polštáře? A co teprve odpolední relaxace na gauči, kterou si bez naducaného polštářku nedokážete představit? Ovšem pozor, pokud jste polštáře doposud chápali jen jako funkční lůžkovinu, vyvedeme vás z omylu. Polštáře a polštářky totiž od nepaměti slouží i jako stylové dekorační doplňky a pokud ve vaší domácnosti chybí, měli byste to urychleně napravit!

Lůžkovina, která v interiéru vykouzlí správnou atmosféru

Dekorační polštářky dokáží hotové „zázraky“. V obývacím pokoji přivodí atmosféru pravé domácí pohody, ale můžete je s klidem ubytovat také v ložnici nebo třeba v pokoji pro hosty. Hodí se zkrátka všude tam, kde chcete zatočit s nudou a fádností. Na stylu bydlení nezáleží – vzhledem k nepřebernému množství nejrůznějších vzorů a barev jistě najdete vhodné řešení. Dekorační polštářky jsou jako stvořené do moderního interiéru městského bytu, tak i do rodinného domu zařízeného v duchu klasiky.

Dekorační polštáře se vyrábí z mnoha druhů materiálů. Vyberte si takový, kterého se budete rádi dotýkat. Bude to bavlna, která je zřejmě nejoblíbenější, nebo třeba len či žinylka? Při výběru materiálu hleďte na celkový koncept interiéru a sáhněte po variantě, která bude harmonicky korespondovat s ostatními interiérovými prvky (především textiliemi).

Dekorační polštářky se hodí na sedačku i do dětského pokoje

Patrně jste již zjistili, že bez příjemných detailů nebude celkový dojem z interiéru nikdy perfektní. A jsou to právě dekorační polštářky, díky kterým bude pomyslná mozaika dekorací zase o něco úplnější. Dekorační polštářky jsou stálicí, která je v kurzu již mnoho let. K sedací soupravě, sofa nebo křesílku neodmyslitelně patří, o čemž svědčí i zvýšený zájem v posledních letech. Zda sáhnete po jednobarevném polštářku, nebo pestrobarevném kousku s netradičním vzorem, je otázkou vašeho vkusu a estetického cítění. V každém případě se připravte na to, že i navzdory kompaktním rozměrům bude v interiéru vidět.

Další výhoda dekoračních polštářků tkví v odbourávání stresu – jsou speciálně navržené tak, aby navozovaly příjemný pocit. Spousta uznávaných interiérových návrhářů tvrdí, že je lepší jakýkoliv dekorační polštářek než žádný. Polštářky s veselými nebo zvířecími motivy jsou jako stvořené do dětského pokoje – děti si je zamilují a budou na nich rádi relaxovat.

Dekorační polštářky patří mezi cenově dostupné dekorace a cena těch nejlevnějších se pohybuje mezi dvěma až třemi sty korunami. Většinou mají snímatelný potah, který jednoduše odepnete a vyperete v pračce.

Luxusní dekorační polštářky s francouzským rodokmenem

Buďme však trochu konkrétnější a zaměřme se na bohatou nabídku dekoračních polštářů, kterou jsme pro vás objevili v internetovém obchodě LindTextil.cz. Patříte-li k fajnšmekrům, kteří se spokojí jen s tím nejlepším, pak vás zdejší sortiment nadchne.

E-shop se specializuje na exkluzivní lůžkoviny z prvotřídních materiálů. Polštáře jsou vyrobeny z polyesterových tkanin, ale také lnu. Pochází z francouzské továrny Stof, takže se můžete spolehnout na proslulou francouzskou kvalitu a styl. Vyberte si z několika kolekcí tu pravou, která vám každý den vykouzlí úsměv na rtech. Bude to některý z vytříbených kousků z kolekce AURIOL PAILLE, originální polštářky MARCONI STIRL, nebo vtipné PEKINOIS? Možná neodoláte a pořídíte si rovnou celou sérii…

Na LindTextil.cz jsou všechny luxusní dekorační polštářky okamžitě k dispozici a budete je mít doma obratem. Proslulé francouzské textilie vydrží jako nové řadu let a své investice rozhodně nebudete litovat. Pár kousků můžete, co by dárek, věnovat svým přátelům, kteří nápaditý polštářek jistě ocení.