Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Přestěhujte firmu i se sekretářkou

Pokud již delší dobu přemýšlíte o lukrativnějším sídle vaší společnosti a jediné, co vás brzdí v rozletu, je obava z procesu stěhování, obraťte se na společnost Stěhování Praha. Profesionálové za rok přestěhují téměř 300 firem a není důvod, proč by jednou z nich nemohla být ta vaše. Stěhování nebylo nikdy snadnější, vše probíhá velmi rychle a šetrně a to dokonce i během víkendů. Nebudete tak muset přerušit provoz a zbytečně nepřijdete o peníze. Stěhování Praha vaši společnost přestěhuje i za hranice ČR a to v rámci celé EU.

Jak stěhování proběhne?

Společnost Stěhování Praha disponuje vyškoleným týmem pracovníků, kteří jsou schopni zajistit a provést bleskový přesun menších i větších společností. Heslo „nic není nemožné“ je zde opravdu na místě a celý proces je přizpůsoben na míru vašim požadavkům. Samozřejmostí je komplexní servis, který je zárukou hladkého průběhu celého stěhování. Vy se nemusíte starat o nic a jen z povzdálí sledovat, jak se vaše firma přesouvá na novou adresu.

Stěhování firem začíná zapůjčením stěhovacích boxů (případně uzamykatelných), do kterých nabalíte osobní věci a firemní dokumentace. Zaměstnanci stěhovací společnosti pak odborně odpojí a zabalí IT techniku a provedou demontáže nábytku. Skartují nepotřebné dokumenty a ekologicky zlikvidují nebezpečné předměty, jako jsou počítače, kopírky a monitory. Vy dostanete potvrzení o likvidaci a vyřazení z evidence pro úřady. Průběh stěhování můžete sledovat takřka v přímém přenosu na sledovaniaut.cz (satelitní sledování CarNet).

 Kolik vás to bude stát?

Stěhování Praha nabízí bezkonkurenční poměr rychlého a bezproblémového stěhování a přijatelné ceny. Zajímá-li vás celková cena, není nic jednoduššího, než vyplnit nezávazný formulář na webových stránkách stehovanipraha.cz. V případě výběrového řízení je na webu k dispozici speciální formulář pro tendry. Další informace naleznete zde.

Zdroj: http://www.stehovanipraha.cz

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *