Do nového roku s nově založenou s.r.o.

Do nového roku s nově založenou s.r.o.

Vcházíte do nového roku s předsevzetím, že se postavíte na vlastní nohy a začnete podnikat? Pak asi v nejbližší době budete řešit, jak co nejrychleji a nejlevněji založit firmu, kam umístit její sídlo, kde sehnat dobrou účetní a spolehlivé zaměstnance. Ale vezměme si to pěkně popořadě. Jako první budete řešit založení firmy. Je jen na vás, zda to bude s.r.o., a.s., případně jiná forma společnosti, avšak pro běžné podnikání drtivá většina lidí volí založení s.r.o. – od roku 2014 s minimálním základním kapitálem 1 Kč.

Nemusíte na to být sami

Zákony a požadavky na založení společnosti se každý rok mění. Kdo se v této oblasti nepohybuje dnes a denně, bude nejspíš vyděšen všemi kroky, které musí na začátku splnit, aby mohl začít podnikat. Místo studování zákonů a dlouhých návštěv úřadů tedy začínající podnikatelé často osloví profesionály. Ti vše zařídí za ně, mnohem rychleji a hlavně s jistotou, že je vše správně.

Řešením je i ready made společnost

Odborníci zabývající se zakládáním firem nabízí zákazníkům i tzv. ready made společnosti. To jsou společnosti, které byly založené už před nějakým časem, ale nikdo je doposud nepoužíval. V takovém případě pak nemusíte čekat na dlouhé zařizování se založením, výhodou může být i delší historie. Například na investory lépe působí, když vidí, že se firma už nějakou dobu udržela na trhu.

Odborníci se vám postarají rovnou o sídlo

Profesionálové se v případě zájmu postarají dokonce o sídlo firmy Praha. Sídlit v hlavním městě je otázkou prestiže, přesto to není až tak drahá záležitost. Pokud vyloženě nepotřebujete fyzickou místnost, v níž se budete se všemi zaměstnanci scházet, bohatě vám postačí virtuální kancelář v Praze. Získáte dobrou adresu, zasedací místnost pro schůzky a personál, který se bude starat o poštu a telefon. Začátek podnikání s sebou přináší spoustu starostí, a tak není divu, že je začínající podnikatelé rádi svěří do rukou někoho jiného. Uvažujete-li o založení s.r.o. nebo virtuálním sídle firmy v Praze i vy, podívejte se na nabídku firmy Profi-kancelář s.r.o. na webu www.profi-kancelar.cz.

Publikováno: 31. 12. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: sídlo firmy praha | založení s.r.o. 2017