Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Práce

Dobrý životopis vám otevře dveře

Můžete být odborníkem na slovo vzatým a mít praxi, o které se ostatním může jen zdát, ale pokud to nedáte světu najevo, nikdo o vás nebude vědět. Ideálním způsobem, jak sebe prezentovat, je mít k dispozici dokonalý profesní životopis. Ten předchází vaši pověst a udělá vám náležitou vizitku.

Strukturovaný životopis je prvotním kontaktem mezi uchazečem o práci a potenciálním zaměstnavatelem. Teoreticky vzato je nejdůležitějším dokumentem sloužícím k představení jedince, prakticky ale máte jen 10 sekund, abyste zaujali. Ano, takto příkré a jednoduché to ve skutečnosti je. Životopis má zásadní charakter. Může skončit v propadlišti dějin, a nebo vám nastartujete kariéru famózním způsobem.

Vyrazte personalistům dech

Tvorba životopisu může některé pěkně potrápit. To ale nebude váš případ. Využijte šablony z webu cvapp.cz a vyrazte personalistům dech. Samozřejmě jen symbolicky. Předpřipravené šablony poskytují rychlé a snadné online úpravy, nabízejí předformulované fráze, okamžitou kontrolu pravopisu a export do programu Word.

K dispozici je 18 unikátních šablon, které se dělí na profesionální, moderní, kreativní a jednoduché. Čeká na vás přehledný online editor životopisu s okamžitou kontrolou pravopisu, tipy od náborářů a generátor souhrnu. Aplikace nabízí i sledování pracovní pozice a možnost snadno si připravit motivační dopis.

Co nesmí v CV chybět?

Ve funkčním životopise nesmí chybět kontaktní a základní osobní údaje, souhrn (představení uchazeče, cíl), dosavadní kariéra, dovednosti a vzdělání. Výraznou pozornost věnujte shrnutí dosavadní kariéry. Každou pozici je třeba shrnout přibližně v následujícím formátu: 1/ název pracovní pozice, název společnosti, místo výkonu práce, 2/ měsíc a rok zahájení + ukončení pracovní činnosti, 3/ tři až šest odrážek stručně shrnujících vaše výsledky a úlohu ve společnosti.

Tipy, nástroje, šablony a ukázky, které potřebujete k tomu, abyste si osvojili psaní životopisu, najdete na cvapp.cz. Stačí si vybrat šablonu, doplnit údaje a stáhnout si soubor. Vše zvládnete v horizontu 15 minut.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *