Dopřejte si změnu účesu a barvy. Prospěje vám!

Dopřejte si změnu účesu a barvy. Prospěje vám!

Změna je život a pokud vás ten současný nudí, udělejte krok kupředu. Čím začít? Co třeba jinou barvou vlasů nebo úplně novým účesem? Ať už si zamanete radikální proměnu nebo jen lehký „hairlift“, budete mít z výsledku o to větší radost, pokud se o něj zasloužíte sama. Stačí trochu šikovnosti a je to. Pomocí správných kadeřnických potřeb zkrotíte své vlasy i bez pomocí profesionální kadeřnice. Připravili jsme pro vás několik praktických tipů, které se vám budou hodit.

Základem je vhodně zvolená barva

Říkejte si, co chcete, ale i ten nejstylovější účes může totálně potopit nesprávná barva. Zvažte, zda je vaše stávající ta pravá a případně se poohlédněte po jiném tónu. Přihlédněte k vaší pleti a očím a samozřejmě osobnímu vkusu. Důležité je, abyste se s novou barvou cítila dobře. Vybírejte si přípravky, které odpovídají typu vašich vlasů a jsou maximálně šetrné.

Nepodceňujte důkladnou péči

Celkový dojem z perfektně zvolené barvy a trendy účesu může pokazit nezdravý vzhled vlasů. Pokud jsou vaše vlasy zničené, vysušené či lámavé, pořiďte si kvalitní kosmetiku a vraťte jim původní lesk. Na trhu je široké spektrum balzámů, regeneračních masek a sér. Zároveň dbejte na zdravý a vyvážený jídelníček – i ten se na stavu vašich vlasů promítne.

Pořiďte si základní kadeřnické potřeby

Rozhodnete-li se pro změnu účesu, neobejdete se bez některých kadeřnických pomůcek. Budou se vám hodit nůžky, natáčky, kartáče, hřebeny a další. Kadeřnické potřeby si můžete objednat z pohodlí domova ve specializovaném e-shopu nehty-vlasy.cz. Seženete zde také špičkovou vlasovou kosmetiku, barvy, melíry, tužidla, laky, vlasové doplňky a veškerý sortiment, který budete ve svém soukromém kadeřnictví potřebovat. Ceny a rychlá doprava vás mile překvapí. Není na co čekat - dejte svým vlasům vše, co potřebují. A nezapomeňte nám dát vědět, jak vaše proměna dopadla!

Publikováno: 18. 03. 2015

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: kadeřnické potřeby | změna účesu a barvy