Multikára - celoroční dříč mnoha tváří

Multikára - celoroční dříč mnoha tváří

Víceúčelová vozidla, tedy nosiče nástaveb neboli „multikáry“ jsou nedílnou součástí koloritu každého většího i menšího města a nutno podotknout, že jsme si na jejich celoroční přítomnost v ulicích dávno zvykli. Dnes a denně je vídáme podél cest, na chodnících i v parku a nestačíme se divit, jak moc dokáže městským komunálním službám usnadnit práci. Vozidlo, které děti přezdívají „malým náklaďáčkem“ toho zvládne opravdu mnoho a díky obrovskému množství nástaveb si téměř nikdy neodpočine. Pracovníci komunálních služeb je mají v pohotovosti po celý rok a vždy se mohou spolehnout na jejich neocenitelnou pomoc, kterou odvádí s naprostou samozřejmostí a pokorou. Co jim také zbývá, vždyť právě k tomuto účelu se před více než padesáti lety začaly vyrábět.

Všestranný pomocník, který vás nenechá ve štychu

Napadlo-li vás, že do svého vozového parku zařadíte některé z komunálních užitkových vozidel i vy, neváhejte ani minutu. Ať už se si vyberete některý z modelů značky Multicar nebo Piaggi, vždy se jedná o perfektní prostředek k zimní i letní údržbě chodníků, uliček, zelených ploch, pěších zón i městských center. Možností využití je takřka nepřeberné množství, vždyť podvozek vozidla dovoluje připevnit více jak osmdesát druhů nástaveb. S výběrem vozidla a vhodné nástavby vám pomůže specialista, který se prodejem a servisem komunální techniky zabývá snad od nepaměti – společnost MINAM servis a.s.

Obrovský potenciál užitkových vozidel tkví právě v obrovském počtu nástaveb, díky kterým vozidlo zastane funkci čističe cest a chodníků, sněhové rolby, vysavače listí, sekačky, štěrkovače, cisterny, zametače a kterékoliv jiné speciální techniky. Informace o jednotlivé typech nástaveb, ale i technické specifikace nabízených vozidel Multicar a Piaggio si můžete přečíst na webu multicarmorava.cz.

Publikováno: 15. 02. 2013

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: multicar | nástavby | nástavby pro multicar | piaggio