Dovolená v Nassfeldu (Korutany): Atraktivní po celý rok!

Dovolená v Nassfeldu (Korutany): Atraktivní po celý rok!

Dostat se z každodenního stereotypu a užít si alespoň několik dní mimo domov. Máte podobné myšlenky a chystáte se je realizovat? Pokud si nevíte rady s výběrem vhodné lokality pro dovolenou, máme pro vás perfektní tip. Dali byste si říct, kdybychom vás pozvali na aktivní dovolenou do jižních Dolomit? Představte si, jak se kocháte pohledem na zdejší čarokrásné přírodní scenérie a nasáváte vzduch, který byste ve městě pohledali... Dalším důvodem je více než 110 km sjezdovek, které uspokojí sportovce všech výkonnostních úrovní. Udělejte si s námi krátký výlet do vyhlášeného střediska Nassfeld na jižních svazích Itálie. Aneb kde jinde strávit volno než na místě, kde je deset měsíců v roce slunečné počasí? Nassfeld snoubí dechberoucí přírodu, pohostinné obyvatele a perfektní podmínky na sportování. Můžete zde vyrazit v létě i v zimě a nikdy nebudete litovat.

V Nassfeldu si užijete dovolenou po celý rok

Proč zamířit právě do střediska Nassfeld? Hlavní výhody jsme zmínili výše, ale to je teprve začátek. Na své si přijdou lyžaři začátečníci i pokročilí. Rodiče jistě ocení speciální areál vyhrazený pouze pro děti, které se s lyžemi teprve seznamují. Za zmínku však stojí i možnost provozování dalších zimních sportů. Ať už vás to táhne na běžky, brusle nebo sáňky, užijete si spoustu zábavy. Veškeré sportovní pomůcky samozřejmě seženete i ve všudypřítomných půjčovnách. Vyrazíte-li do Nassfeldu v létě, pak se vaše dovolená ponese v duchu cyklistiky (horské i silniční), nordic walkingu, potápění, canyoningu, horolezectví či jiných aktivit. Neměli byste zapomenout na návštěvu zdejšího NTC Parku s lanovým centrem, jízdu terénem na Seqway X-Cross či sjezd mountain cartem. Milovníci jídla musí Nassfeld navštívit na počátku června, kdy se v nedalekém městečku Harmagor konají slavnosti gaitalského špeku.

Pronajměte si apartmán s českou recepcí

Pokud vás dovolená v Nassfeldu zaujala, jistě vás bude zajímat tip na apartmány s českou recepcí. Vyberte si z množství moderních a velmi útulných apartmánů se zimní zahradou, grilovací terasou, společenskou místností či saunahausem. Najdete je na www.booknassfeld.cz.

Publikováno: 11. 10. 2015

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: dovolená v nassfeldu