Efektivní recept na hubnutí? Pijte zlaté mléko

Efektivní recept na hubnutí? Pijte zlaté mléko

Doslova zlatý nápoj plný zdraví a mládí. Zlaté mléko s kurkumou je nadopované proteiny, antioxidanty, sodíkem, magnéziem i vápníkem. Posílí vaši imunitu a dokonce pomáhá při hubnutí.

Funguje zlaté mléko na hubnutí?

Přímo poklad najdete v jedné sklence, protože pomáhá léčit záněty, je prevencí srdečních onemocnění, posiluje funkce mozku a zlepšuje paměť, snižuje hladinu cukru v krvi, podporuje imunitní systém, zlepšuje stav kostí, mírní pálení žáhy a zlepší vám náladu. Pomáhá také udržovat linii i snižovat kila, zlaté mléko hubnutí podporuje. Jak je to možné? Speciálně bio zlaté kurkumové mléko totiž obsahuje zcela vyváženou kombinaci, zázvoru, cejlonské skořice a černého pepře v organické kvalitě. Právě pepř umocňuje účinek kurkumy až 1000 krát! Zlaté mléko je tradiční ajurvédský nápoj, který se nejčastěji užívá místo šálku ranní kávy. Jeho příprava je snadná, směs je lehce rozpustná v mléce nebo jiných tekutinách. Lze ji přisypat i do smoothie, koktejlů, cereálií, ovesné kaše nebo při vaření a pečení. Mohou jej vegani a vegetariáni.

Zlaté mléko - hubnutí

Když budete pít zlaté mléko pravidelně, posílí vaše tělo, protože čistí krev od toxinů, zmírňuje příznaky stresu, nespavosti, pomáhá i proti bolestem hlavy. Umí regulovat hladinu cholesterolu a detoxikovat játra, zlepší funkce žaludku a střev. Příznivé je i to, že výrobek neobsahuje aditiva (např. laktóza, lepek, sůl). Nejlepší je zlaté mléko právě ve zmíněné bio kvalitě, prodává jej například Woldoshop.cz. Zlaté mléko recept: rozmíchejte jednu kávovou lžičku směsi ve 250 horkého ml mléka dle vašeho výběru. To úplně stačí na to, abyste získali nápoj plný podpory vašeho zdraví. Pro vyšší nutriční hodnotu můžete ochutit MCT olejem či osladit medem nebo agávovým sirupem. Zkuste místo ranní kávy nápoj, který vám skutečně dá porci zdraví.

Publikováno: 23. 01. 2022

Kategorie: Strava

Autor: Adam