Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Spojovací elementy Schwer Fittings

Hledáte spolehlivého dodavatele vysoce kvalitních potrubních spojovacích elementů? Právě jsme vám ho našli. Společnost Schwer Fittings působí ve dvanácti Evropských zemích a chlubí se širokým portfoliem výrobků pro různá průmyslová odvětví. Schwer Fitting však není pouhým výrobcem – nabízí silní partnerství a pomůže vám naplánovat úspěšnou strategii a zefektivnít vaše podnikání.

Pro Schwer Fittings pracuje 150 zaměstnanců, kteří se podílí na výrobě:

závitových fitinek (součásti potrubních systému, které se vyrábí z bezešvých nebo ze svařovaných trubek, výkovků, odlitků či tažné oceli a spojují se šroubováním; vzájemné utěsnění je řešeno mimo závitový spoj nebo v závitu),

lisovacích fitinek (tyto fitinky se využívají především v oblasti soukromého vodního hospodářství, ale také pro klimatizační a sanitární systémy, hasící zařízení apod.)

kuželového šroubení (jejich výhoda spočívá v jednoduché a rychlé montáži, vysoké těsnosti a odolnosti proti vytržení a směrové stavitelnosti)

nástrčkového šroubení (velmi dobrá rozebíratelnost, uplatnění v mnoha oborech)

Schwer Fittings vyrábí také další typy šroubení jako je šroubení na řezný prstenec a šroubení JIC. V nabídce produktů nechybí ani další část potrubí – rychlospojky, které se využívají především v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Žádaným výrobkem jsou také nerezové trubky, navařovací kužele, armatury a ventily. Swchwer Fitting je zároveň dodavatelem měřící a regulační techniky jako jsou ukazatele průtoku, manometry, měřící přípojky, bimetalové teploměry a další produkty.

Technické specifikace výrobků a kontaktní informace najdete na webu www.schwer.cz. Schwer Fittings je leaderem na trhu v oblasti nerezi a jen těžko najdete lepšího partnera pro vaše podnikání.