Spojovací elementy Schwer Fittings

Spojovací elementy Schwer Fittings

Hledáte spolehlivého dodavatele vysoce kvalitních potrubních spojovacích elementů? Právě jsme vám ho našli. Společnost Schwer Fittings působí ve dvanácti Evropských zemích a chlubí se širokým portfoliem výrobků pro různá průmyslová odvětví. Schwer Fitting však není pouhým výrobcem – nabízí silní partnerství a pomůže vám naplánovat úspěšnou strategii a zefektivnít vaše podnikání.

Pro Schwer Fittings pracuje 150 zaměstnanců, kteří se podílí na výrobě:

závitových fitinek (součásti potrubních systému, které se vyrábí z bezešvých nebo ze svařovaných trubek, výkovků, odlitků či tažné oceli a spojují se šroubováním; vzájemné utěsnění je řešeno mimo závitový spoj nebo v závitu),

lisovacích fitinek (tyto fitinky se využívají především v oblasti soukromého vodního hospodářství, ale také pro klimatizační a sanitární systémy, hasící zařízení apod.)

kuželového šroubení (jejich výhoda spočívá v jednoduché a rychlé montáži, vysoké těsnosti a odolnosti proti vytržení a směrové stavitelnosti)

nástrčkového šroubení (velmi dobrá rozebíratelnost, uplatnění v mnoha oborech)

Schwer Fittings vyrábí také další typy šroubení jako je šroubení na řezný prstenec a šroubení JIC. V nabídce produktů nechybí ani další část potrubí – rychlospojky, které se využívají především v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Žádaným výrobkem jsou také nerezové trubky, navařovací kužele, armatury a ventily. Swchwer Fitting je zároveň dodavatelem měřící a regulační techniky jako jsou ukazatele průtoku, manometry, měřící přípojky, bimetalové teploměry a další produkty.

Technické specifikace výrobků a kontaktní informace najdete na webu www.schwer.cz. Schwer Fittings je leaderem na trhu v oblasti nerezi a jen těžko najdete lepšího partnera pro vaše podnikání.

Publikováno: 26. 08. 2013

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: armatury | fittinky | nerezové trubky | schwer fittings | šroubení