El Asador, nezapomenutelný výlet na jih Ameriky

El Asador, nezapomenutelný výlet na jih Ameriky

Máte chuť na argentinskou nebo třeba mexickou kuchyni? Víme, kam na ni zajít! Skvělou argentinskou restauraci El Asador naleznete v pražských Hrnčířích, asi 15 minut od centra Prahy. Restaurace se rozkládá v dvoupatrové stylové budově na ploše 364 m2 a nabízí celkem 160 míst k sezení, venkovní zahrádku s dalšími 70 místy a dětské hřiště.

El Asador - Restaurace Praha 4

Interiér restaurace zdobí design dotažený do těch nejmenších detailů, jenž se nese v duchu jihoamerické dekadence. Zajímavostí této restaurace je vnitřní otevřený grill pro 6 osob. V prvním patře pak naleznete bar & lounge s masivním 11 metrovým barem pro 38 lidí, kde je to správné místo na ochutnání některého z bohatého výběru koktejlů a ušlechtilých destilátů.

Steak house Praha

V kuchyni pak vládne zručnou rukou bojovník, týmový hráč a optimista, - šéfkuchař Sergio Guerreros. Profesionál každým coulem, který dříve vařil ve špičkových argentinských restauracích El Gaucho a Jack El Negro v jeho rodném Santa Fé. Sergio Guerreros pravidelně podniká cesty do Jižní Ameriky, Španělska nebo na Kanárské ostrovy, kde sbírá inspiraci do své kuchyně. Pražská argentinská restaurace je jeho výkladní skříní, v níž světu ukazuje své osobité umění. Specialitami restaurace El Asador jsou steaky a kuřecí maso připravené na pravém argentinském grilu, speciálně vyrobeném pro tuto restauraci v Buenos Aires.

Nedělní Brunch Praha

Vychutnejte si pravou argentinskou kuchyni a zajděte si do El Asador na nedělní brunch. Zažijete zde nezapomenutelný výlet do Jižní Ameriky. Pochutnáte si na sezónním menu, Grillu (hovězím, vepřovém a kuřecím masu, grilovaném jehněčím i grilovaném ananasu s kokosovou zmrzlinou). Teplá kuchyně vám nabízí krémovou brokolicovou polévku s česnekovými krutony, hovězí srdce na smetaně, pečené kuřátko s chřestem, hovězí hrudí na rozmarýnu, bramborovou kaši a kukuřici na másle. Ze studené kuchyně musíme zmínit prosciutto, široký výběr sýrů, kuřecí paštiku, gravlax losos, roastbeef s křenovou omáčkou, olivy, jalapeňos a balkánský sýr. Třešinkou Brunch je zde podáván každou neděli od 11 do 15 hodin ve formě švédských stolů.

Svatební hostina Praha

El Asador není pouze skvělým místem pro oběd, či večeři, ale i pro svatbu. Okouzlí vás zdejší prostory, výtečná kuchyně i příjemná atmosféra.

Oslava narozenin Praha

Pokud vás v dohledné době žádná svatba nečeká, nevadí, oslavte tu místo toho své narozeniny. Prostory restaurace jsou variabilní a ideální i pro jiné oslavy (výročí svatby i firemní večírky). Více informací, otevírací dobu a kontakty naleznete na jejich domovské stránce www.elasador.cz.

Publikováno: 09. 06. 2015

Kategorie: Strava

Autor: Adam

Tagy: el asador praha