Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Erotické podvazky a podvazkové pásy vzbudí u vašeho partnera vášnivou touhu !

Máte pocit, že už po vás partner tolik netouží? Máme pro vás jednoduchou radu, jak to změnit! Jsou to erotické podvazky a podvazkové pásy! Zcela jistě významně pomohou vrátit  do vašeho vztahu ztrácející se jiskru. Z výzkumu trhu zabývajícím se erotickými oděvními doplňky vyplynulo, že většina mužů tajně touží po zpestření sexuálního života. A to hlavně v oblasti erotického prádla. Statisticky tuto skutečnost uvedlo přes 80% dotazovaných. Nemluvě o tom, že díky těmto doplňkům můžete vzbudit u svého partnera takovou vášnivou touhu, kterou jste  dosud nikdy neviděla!

Víte po čem váš partner touží v ložnici  ?

Ať už je váš vztah sebelepší, velmi pravděpodobně se může stát, že nastane takzvané stereotypní období. Díky rychlému tempu dnešní doby a s tím spojené únavě, se snadno mohou do ložnice vloudit  nuda a monotónnost. Nikdo přece nechce jen to samé stále dokola. Erotické podvazky společně s podvazkovým pásem proto nebudou jen obyčejným doplňkem vašeho šatníku. Půjde o nástroj, který pomůže obnovit vytracenou jiskru uvnitř vaší ložnice.

Představte si situaci, kdy místo klasického odchodu z koupelny do ložnice a následného ulehnutí na lůžko, se objevíte ve dveřích pouze v luxusním spodním prádle. Linii vašeho těla lemuje krásný podvazkový pás s erotickými punčochami. Váš partner více než pravděpodobně zbystří a určitě se na vás  podívá zcela  novýma očima. Přitažlivost totiž není pouze o pohledu na odhalené křivky, ale i o určitém tajemství a kontrastu, které právě tyto doplňky nabízejí.

Co je více sexy než nahé tělo? Kontrast krásné látky a nahého těla

Kromě podvazků budou jedním z nejzajímavějších doplňků vašeho šatníku bezpochyby punčochy. V kombinaci s podvazky je můžete chytře využít jako nástroj k upoutání pozornosti svého partnera a udělat z průměrného večera opravdový zážitek.

Mezi základní typy punčoch patří například:

 1. Punčochové kalhoty.
 2. Punčochové ponožky a podkolenky.
 3. Samodržící punčochy.
 4. Punčochy k podvazkům.

Na jedničku a dvojku v ložnici zapomeňte. Ty jsou pro všední den. Zato trojka a čtyřka by měly být v ložnici jedničkou!

Chcete posunout váš sexy outfit na novou úroveň? Vyzkoušejte podvazky a bodystocking!

Trh s erotickým oblečením v současnosti nabízí skutečně velký výběr oděvních doplňků. Ať už se jedná o erotické podvazky, podprsenky, kalhotky, body komplety nebo punčochové zboží. Vybírat můžete podle značek, různých typů a střihů.

Posledním módním trendem v oblasti erotického prádla je takzvaný bodystocking. Jedná se o typ oblečení z punčochoviny, krajkoviny nebo síťoviny. Ale nejde pouze jen o punčochy. Toto erotické prádlo je nabízeno v nespočtu různých forem. Například:

 1. jednodílné.
 2. Dvoudílné.
 3. Spojené.
 4. Nespojené.

Některé typy pokrývají většinu těla a jiné zase jen jeho části. Všechny se vyznačují tím, že odhalují vaše intimní partie. Popřípadě, mají otvor v klíně nebo v oblasti vašeho hrudníku. Některé typy, ani není potřeba svlékat při vašich milostných hrátkách, což navodí poněkud nemravnou atmosféru. Pokud chcete vašeho partnera opravdu překvapit, stačí vytvořit kombinaci bodystocking oblečku a dalších doplňků, mezi které mohou patřit:

 • Pouta na svázání rukou.
 • Bičíky na potrestání nepatřičného chování.
 • Maska na oči, která zbystří ostatní smysly partnerova těla.
 • Erotické hračky všeho druhu, které lze ovládat na dálku i klasicky.

Tip: Jak si udržet pozornost partnera a jiskru ve vztahu

Erotické oblečení je zaručeným trikem na osvěžení běžné rutiny. Ale bude to stačit? Tím nejdůležitějším trikem je experimentování a přinášení nových zážitků do vašeho intimního života. Ať už jde o nová místa, na kterých se oddáváte erotickým hrátkám nebo sexy doplňky vašeho šatníku, snažte se přicházet stále s novými nápady.  Budou vás i partnera udržovat v napětí a vzájemné touze.

A jaký je váš tip na sexy večer? Napište nám komentář!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *