Erotické podvazky a podvazkové pásy vzbudí u vašeho partnera vášnivou touhu !

Erotické podvazky a podvazkové pásy vzbudí u vašeho partnera vášnivou touhu !

Máte pocit, že už po vás partner tolik netouží? Máme pro vás jednoduchou radu, jak to změnit! Jsou to erotické podvazky a podvazkové pásy! Zcela jistě významně pomohou vrátit  do vašeho vztahu ztrácející se jiskru. Z výzkumu trhu zabývajícím se erotickými oděvními doplňky vyplynulo, že většina mužů tajně touží po zpestření sexuálního života. A to hlavně v oblasti erotického prádla. Statisticky tuto skutečnost uvedlo přes 80% dotazovaných. Nemluvě o tom, že díky těmto doplňkům můžete vzbudit u svého partnera takovou vášnivou touhu, kterou jste  dosud nikdy neviděla!

Víte po čem váš partner touží v ložnici  ?

Ať už je váš vztah sebelepší, velmi pravděpodobně se může stát, že nastane takzvané stereotypní období. Díky rychlému tempu dnešní doby a s tím spojené únavě, se snadno mohou do ložnice vloudit  nuda a monotónnost. Nikdo přece nechce jen to samé stále dokola. Erotické podvazky společně s podvazkovým pásem proto nebudou jen obyčejným doplňkem vašeho šatníku. Půjde o nástroj, který pomůže obnovit vytracenou jiskru uvnitř vaší ložnice. Představte si situaci, kdy místo klasického odchodu z koupelny do ložnice a následného ulehnutí na lůžko, se objevíte ve dveřích pouze v luxusním spodním prádle. Linii vašeho těla lemuje krásný podvazkový pás s erotickými punčochami. Váš partner více než pravděpodobně zbystří a určitě se na vás  podívá zcela  novýma očima. Přitažlivost totiž není pouze o pohledu na odhalené křivky, ale i o určitém tajemství a kontrastu, které právě tyto doplňky nabízejí.

Co je více sexy než nahé tělo? Kontrast krásné látky a nahého těla

Kromě podvazků budou jedním z nejzajímavějších doplňků vašeho šatníku bezpochyby punčochy. V kombinaci s podvazky je můžete chytře využít jako nástroj k upoutání pozornosti svého partnera a udělat z průměrného večera opravdový zážitek. Mezi základní typy punčoch patří například:
 1. Punčochové kalhoty.
 2. Punčochové ponožky a podkolenky.
 3. Samodržící punčochy.
 4. Punčochy k podvazkům.
Na jedničku a dvojku v ložnici zapomeňte. Ty jsou pro všední den. Zato trojka a čtyřka by měly být v ložnici jedničkou!

Chcete posunout váš sexy outfit na novou úroveň? Vyzkoušejte podvazky a bodystocking!

Trh s erotickým oblečením v současnosti nabízí skutečně velký výběr oděvních doplňků. Ať už se jedná o erotické podvazky, podprsenky, kalhotky, body komplety nebo punčochové zboží. Vybírat můžete podle značek, různých typů a střihů. Posledním módním trendem v oblasti erotického prádla je takzvaný bodystocking. Jedná se o typ oblečení z punčochoviny, krajkoviny nebo síťoviny. Ale nejde pouze jen o punčochy. Toto erotické prádlo je nabízeno v nespočtu různých forem. Například:
 1. jednodílné.
 2. Dvoudílné.
 3. Spojené.
 4. Nespojené.
Některé typy pokrývají většinu těla a jiné zase jen jeho části. Všechny se vyznačují tím, že odhalují vaše intimní partie. Popřípadě, mají otvor v klíně nebo v oblasti vašeho hrudníku. Některé typy, ani není potřeba svlékat při vašich milostných hrátkách, což navodí poněkud nemravnou atmosféru. Pokud chcete vašeho partnera opravdu překvapit, stačí vytvořit kombinaci bodystocking oblečku a dalších doplňků, mezi které mohou patřit:
 • Pouta na svázání rukou.
 • Bičíky na potrestání nepatřičného chování.
 • Maska na oči, která zbystří ostatní smysly partnerova těla.
 • Erotické hračky všeho druhu, které lze ovládat na dálku i klasicky.

Tip: Jak si udržet pozornost partnera a jiskru ve vztahu

Erotické oblečení je zaručeným trikem na osvěžení běžné rutiny. Ale bude to stačit? Tím nejdůležitějším trikem je experimentování a přinášení nových zážitků do vašeho intimního života. Ať už jde o nová místa, na kterých se oddáváte erotickým hrátkám nebo sexy doplňky vašeho šatníku, snažte se přicházet stále s novými nápady.  Budou vás i partnera udržovat v napětí a vzájemné touze. A jaký je váš tip na sexy večer? Napište nám komentář!

Publikováno: 07. 12. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Adam