Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Postavte si svůj e-shop atom po atomu!

Základní částicí všech prvků je atom a základem prosperujícího online byznysu zase sofistikované e-shopové řešení. Myslíte-li to s podnikáním vážně, vyhněte se nevyladěným open source řešením a zaměřte se na systém, kterému se nebudete přizpůsobovat. Atomer.cz se totiž přizpůsobí vám. Pěkně atom po atomu…

Vývojáři ze společnosti All4Shop.sk, kteří mají systém na svědomí, se orientovali na jednoduchost a uživatelskou přívětivost, což ovšem neznamená, že Atomer nezvládá to, co komplikovanější řešení. Naopak, obsahuje obrovské množství modulů, díky kterým si lze e-shop předělat k obrazu svému. Perfektní je především kreditní systém, na základě kterého si sami vyberete, na jak dlouho budete daný modul využívat (30, 90 a 360 dní). V praxi tak nebudete platit za nic, co ve skutečnosti nevyužijete. A to se nám líbí 🙂 Stav aktivních modulů můžete neustále sledovat a v případě potřeby prodloužit.

Administrace, ve které se neztratíte

Administrační rozhraní je skutečně velmi vyvedené. Nepřehledné shluky nepotřebných tabulek a menu se v případě Atomeru rozhodně nekonají. Zorientovat se v něm trvá…nejvýše několik minut. Žádný z prvků zde není zbytečně a vše je seřazeno s ohledem na maximální uživatelský komfort a intuici. Položky je možno rychle editovat a přidat k nim mnoho specifických atribut a fotografií.

Atomer-administrace1

Neméně přehledné jsou i objednávky, ve kterých nechybí žádné podstatné informace o zboží zákazníkovi nebo způsobu platby. Statistiky o nákupech a návštěvnících vám zase pomohou v budoucích úpravách e-shopu. Reporty se zisky najdete hned na úvodní stránce a s klienty lze komunikovat i hromadně – prostřednictvím mailing listu.

To, co uvidí zákazníci

Vizuální stránka e-shopu je pro většinu zákazníků podstatnější než nízké ceny. E-shop, který budí důvěru, má mnohem lepší konverze a právě proto budete mít k dispozici několik pěkných šablon, které lze využít zcela zdarma. Nespokojíte-li se s univerzální šablonou, sáhněte po designu na míru.

Atomový e-shop je vidět

Tvorba e-shopu by měla zahrnovat také jeho optimalizaci. Jedině díky ní se k vám dostanou klíčoví zákazníci. Důmyslné SEO nastavení je do vašeho e-shopu rozhodně přivede! Základní nastavení je již v ceně a v případě zájmu je možno zakoupit další moduly.

Pokud vás Atomer zaujal, ale stále máte pochybnosti, jednoduše si ho na 30 dní zdarma vyzkoušejte. Pokud vám i přesto nebude vyhovovat, nechte si od All4Shop.sk vyrobit eshop na míru.