Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Exkluzivní uzeniny z Jižního Tyrolska. Přivítejte jaro tím nejlepším!

Rozhodli jste se přivítat příchod jara parádní oslavou v rodinném kruhu či společně s nejlepšími přáteli? Taková příležitost si zasluhuje slavnostní tabuli plnou vynikajících pochoutek. Co byste řekli na uzenou krkovici, slaninu, klobásky… Sbíhají se vám sliny? A to ještě nevíte, že nemáme na mysli produkty z nejbližší masny v supermarketu. Zasloužíte si něco mnohem lepšího – pochoutky od výrobce Metzgerai MAIR z Jižního Tyrolska!

Historie rodinné firmy Metzgerai MAIR se datuje od roku 1954, kdy se začala specializovat na zpracování lokálního masa od místních farmářů. Vyrábí masové pochoutky z vysoce kvalitního masa a garantuje prvotřídní kvalitu.

Produkty značky Metzgerai MAIR jsou jedinečné i způsobem dochucení a zpracování. Používají se bylinky, poté se maso vyudí nebo suší na čerstvém vzduchu v horské oblasti Jižního Tyrolska. Díky tomu má neobyčejně lahodnou chuť, které se jen tak něco nevyrovná. Pomyslnou pihou na kráse je omezené množství produktů. Jsou k dispozici jen v menším množství…

A kde exkluzivní uzeniny a další produkty od Metzgerai MAIR seženete? Pokud nemáte cestu do Jižního Tyrolska, nevadí. Můžete si je objednat z pohodlí domova ve specializovaném e-shopu foodparadise.cz. V nabídce najdete tradiční pancettu, špeky (i bez tuku), různé druhy salámů (např. s jelením, srnčím nebo kančím masem), klobásy či uzenou krkovici.

Patříte-li k nefalšovaným fajnšmekrům, nepřehlédněte unikátní salám z nejlepšího libového masa z kamzíka. I tento produkt se vyrábí podle tradiční receptury a díky přírodnímu koření a dlouhodobému zrání má vskutku vynikající chuť. Na výrobu 100 g salámu bylo použito 30 g masa z kamzíka a 130 g vepřového masa. Salám z kamzíka si nejvíce vychutnáte se skleničkou dobrého červeného vína.

Na foodparadise.cz zakoupíte také italské slané pečivo, bio produkty, sladkosti, omáčky, nápoje a další kvalitní italské potraviny. Dopřejte svým chuťovým pohárkům nevšední gurmánský zážitek, a to nejen v rámci vítání jara!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *