Experis: Projekt, který sdružuje špičkové odborníky a náročné zaměstnavatele

Experis: Projekt, který sdružuje špičkové odborníky a náročné zaměstnavatele

Současný stav trhu práce není tak tragický, jak mají ve zvyku prezentovat média. Nezaměstnanost se pohybuje kolem 7 %, nicméně to v žádném případě neznamená, že by byl pracovních míst nedostatek. Jsou obory, kde se na jedinou pozici „tlačí“ třeba i několik desítek zájemců, ale stejně tak i pracovní pozice, do kterých zaměstnavatelé zoufale hledají vhodné pracovníky. Samozřejmě nejde o běžné činnosti, které může vykonávat „kde kdo“. Naopak jde o pracovní příležitosti, které jsou vhodné pouze pro specializované odborníky. A těch bohužel není příliš mnoho. Patříte mezi ně i vy a marně hledáte dobře placené zaměstnání? Anebo stojíte v pozici zaměstnavatele, který marně hledá profesionály a netuší, kde se po nich poohlédnout? Ať už stojíte na té či oné straně barikády, máme pro perfektní tip. Zapomeňte na klasické inzertní servery s nabídkami práce a začněte využívat nový projekt, za kterým stojí skupina Manpower Group. Pracovní portál Experis totiž sdružuje náročné zaměstnavatele a špičkové odborníky. Zajímají vás podrobnosti? Jak jsme již zmínili výše, projekt Experis.cz není obyčejný pracovní portál, který cílí na „mainstream“. Jde o specializovaný web, kde si přijdou na své specialisté a jejich potenciální zaměstnavatelé. Prozradíme vám, jak systém funguje a co vám může nabídnout.

Experis z pohledu toho, kdo hledá práci

Ukončili jste studium atraktivního oboru, případně jste dali sbohem zaměstnání, které vás nenaplňovalo a nevyužívali jste v něm své schopnosti a dovednosti. Co teď? Obraťte se na odborníky z ManpowerGroup, kteří k vám budou přistupovat individuálně a pomohou s rozvojem vaší kariéry. Nebudete pro ně pouhé „cévéčko“, ale konkrétní člověk, jehož potenciál nebyl doposud plně využit. Dostane se vám intenzivní péče, kterou vám ostatní personální agentury nenabídnou. Lidé z ManpowerGroup vašemu oboru rozumí. Pomohou vám definovat motivaci, optimální prostředí pro výkon budoucího zaměstnání a další faktory, které jsou pro vyprofilování vhodného pracovního zasazení nezbytné. Ve finále budete schopni absolvovat pohovor tak, že ostatní zájemce o danou pozici doslova převálcujete. Využijte know-how odborníků a začněte dělat to, co vás baví. V praxi jde především o tyto specializované obory a pozice:
  • FINANCE (např. ředitel bankovnictví, úvěrový specialista, finanční manažer, mzdový účetní)
  • IT (např. vývojář softwarových alikací, CRM, technical and functional ERP)
  • ENGINEERING (prakticky všechny průmyslové obory)
  • pracovní pozice v oborech jako marketing, veřejná správa, logistika a další.
Neztrácejte čas – nabídka pracovních pozic je k dispozici online a můžete si ji prohlédnout třeba hned. specialiste

Experis z pohledu toho, kdo hledá specialisty

Vybudovali jste úspěšnou firmu, případně na tom teprve pracujete a máte pocit, že vám chybí pracovní síly, které hravě zvládnou i ty nejnáročnější úkoly? Mít po boku odborníky znamená nezanedbatelnou konkurenční výhodu. Vyhledávání specialistů je díky Experis velmi snadné. Navíc můžete využít komplexní HR služby a projektová řešení. Vzhledem svým letitým zkušenostem mají experti z ManpowerGroup přístup k vysoce kvalifikovaným profesionálům. Tedy k lidem, které potřebujete. Měl by to být „ajťák“, který si poradí i s nejnáročnější aplikací? Anebo třeba špičkový účetní, po jehož zásahu ulevíte firemnímu rozpočtu? Společně s ManpowerGroup najdete v rekordně krátkém čase jednoho freelancera, nebo třeba několik desítek specialistů na plný úvazek. Jediné, na čem záleží, jsou vaše požadavky. O zbytek se postará tým z Experis. Služby jsou skutečně komplexní a můžete přijít i s méně tradičními požadavky jako je nábor cizinců a vyřízení veškerých souvisejících formalit. Samozřejmostí je připravení individuálního tréninkového plánu, proškolení vhodných kandidátů a jejich závěrečné otestování. Do vaší firmy nastoupí lidé, kteří vyhovují těm nejnáročnějším kritériím. Chcete se dozvědět další informace, případně rovnou kontaktovat ManpowerGroup? V tom případě zamiřte na www.experis.cz a pusťte se do toho!

Publikováno: 24. 01. 2015

Kategorie: Práce

Autor: Adam