Potřebujete peníze, ale nemůžete doložit výši příjmu?

Potřebujete peníze, ale nemůžete doložit výši příjmu?

Do následující situace se každý den dostává spousta lidí. Do schránky dorazí složenka, která musí být urgentně uhrazena, ale na účet zatím nedorazila výplata. Případně se porouchá automobil nebo dražší domácí spotřebič... Tyto a mnohé další akutní problémy lze v takovém případě vyřešit pouze půjčkou. Ale kde si o ni zažádat, když nemůžete doložit výši příjmu? Pokud si chcete půjčit peníze, aniž byste museli věřiteli dokládat příjem, poohlédněte se po půjčce bez doložení příjmu. Jedná se o specifický typ nebankovního úvěru, jehož schválení není podmíněno určitou minimální bonitou. Nebankovní půjčka bez doložení příjmu je díky tomu vhodná pro zaměstnance, podnikatele i dočasně nezaměstnané osoby a ženy na mateřské dovolené.

Pro koho je půjčka bez příjmu určena?

Příkladem typického zákazníka, pro kterého je půjčka bez doložení příjmu určena, je člověk, který právě nastoupil do nového zaměstnání a nemá k dispozici výplatní pásky či jiný doklad o příjmu. Dalšími mohou být brigádníci. Ti všichni mají problémy s dokládáním výše příjmu a v případě běžného úvěru by pravděpodobně nedostali ani korunu. Pro živnostníky, kteří podnikají méně než rok, případně mají záměrně nízký příjem kvůli optimalizace daní, je vhodná nebankovní půjčka pro podnikatele.

Kdo vám půjčí i bez příjmu?

Oba typy půjček nabízí společnost C Credit na www.pujcka-bez.cz. Výše půjčky je volitelná a pohybuje se od 5 do 30 tisíc korun se splatností od 6 do 30 měsíců. Můžete o ni zažádat prostřednictvím jednoduchého formuláře přímo na uvedeném webu.

Kdy si rozhodně nepůjčovat?

Půjčka bez doložení příjmu je nastavena tak, aby byla dostupná téměř pro každého. Přesto byste ji měli využít pouze v případě, že máte dostatečný (byť neprokazatelný) příjem a budete moct bez problémů splácet.

Publikováno: 04. 08. 2017

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: nebankovní půjčka pro podnikatele | půjčka bez doložení příjmu