Pořiďte si šperky, které oživí váš outfit. Jaké panují trendy?

Pořiďte si šperky, které oživí váš outfit. Jaké panují trendy?

Některé ženy nemají rády podzim, protože jim z hlediska oblékání připadá méně nápaditý než jiná roční období, ale jde čistě o subjektivní názor. Ve skutečnosti může být podzimní outfit perfektní, protože dostávají prostor šperky. A právě ty mohou zcela proměnit i zdánlivě nudné oblečení a umocnit celkový dojem. Ať už máte šperků plnou šperkovnici - a všechny ozdoby vás již omrzely, nebo se na nákup prvního lepšího kousku teprve chystáte, budou se vám hodit následující tipy. V následujících řádcích najdete informace ohledně novinek a trendů, které momentálně ve světě šperků vládnou. Tipy se vám budou hodit také v případě, že právě hledáte krásný dárek pro někoho z okruhu svých nejbližších.

Nebojte se vrstvení

Měla byste zvolit klasiku v podobě žlutého zlata, elegantní stříbro, nebo snad atraktivní růžovou? Pokud se nemůžete rozhodnout, protože se vám líbí drahé kovy ve všech barevných provedeních, máme pro vás skvělou zprávu. Můžete se směle pustit do vrstvení, ostudu si určitě neutrhnete. Stejně jako se vrství oblečení, je v kurzu i vrstvení šperků. Dobrou volbou jsou tenké náramky, které lze snadno kombinovat a dosáhnout tak nevšedního looku.

S prsteny to nepřehánějte

Zlaté a s stříbrné prsteny jsou samozřejmě stále v módě, ale rozhodně se vyvarujte nošení několika prstenů na jednom prstu. Méně je více a jeden či dva prstýnky vyniknou mnohem lépe než když si ruce ověsíte jako vánoční stromek. Výjimkou jsou pouze tenké prstýnky – ty je možné vzájemně kombinovat a vytvořit z nich jeden větší celek.

Dejte šanci růžovému zlatu

Preferujete-li spíše decentní šperky a nikoliv masivní kousky, udělejte si radost ozdobou v růžovém zlatě. Populární barva vypadá velmi dobře především v kombinaci se stříbrem. Trendy jsou například přívěsky s nápisem či se jménem (vzpomenete si na Carrie Bradshawovou ze Sexu ve městě?).

Brož není přežitek

Ve šperkovnici máte dostatek přívěšků, řetízků, prstenů i náramků, ale přesto máte pocit, že vám nějaký šperk chybí? Pořiďte si brož! Neprávem opomíjený kousek dokáže rozzářit kabát, svetr či šálu.

Bižu, nebo dražší šperky?

I bižuterie může vypadat skvěle a není jediný důvod, proč se si pár levnějších kousků nepořídit. Na druhou stranu však nemůžete čekat kvalitu jako v případě šperků z drahých kovů. Ty navíc představují zajímavou investici – jejich hodnota nebude klesat, ale naopak je pravděpodobné, že (s ohledem na růst cen drahých kovů) o stoupne. Hodil by se vám konkrétní tip? Nádherné šperky v klasickém provedení i trendy kousky nabízí Tous eshop. Luxusní značka má tradici již od roku 1920 a je jasnou volbou pro každou ženu, která si potrpí na originalitu. Při pohledu na aktuální nabídku se vám rozbuší srdce!

Publikováno: 14. 12. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: trendy šperky