Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Fenomenální internet II.

V minulém článku jsme se poněkud sarkasticky pozastavili nad tím, jak se dá díky internetu řídit celý život. Nyní se podíváme trochu jiným směrem. Díky internetu samozřejmě můžeme velmi rychle zakrnět a sledovat, jak se na nás projevuje sociální fóbie, na druhou stranu nám internet ulehčuje běžný život, jak se jen dá.

Online si můžeme rezervovat lístky do divadla, letenky, stůl ve vybrané restauraci či vsadit si sportovní tiket. Díky internetu velmi snadno najdeme stavební firmu s dobrými referencemi. A co víc, na webu můžeme potkat pravou lásku. Internet je dvojsečná zbraň a platí pro něj stejné rčení, jako pro oheň. Je dobrým sluhou, ale špatným pánem. Využívejte internet tak, aby Vám ulehčil život, ale zároveň si zachovejte odstup a nevzdalujte se běžným lidským činnostem.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *