Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Ferratum bude brzy první bankou, která nabídne SMS půjčky

Finskou společnost Ferratum zná téměř každý a to především v souvislosti s mikropůjčkami přes SMS. Jako jedna z mála nebankovních společností budí v klientech pocit důvěry i přesto, že spadá do nebankovního sektoru. To se však brzy změní a Ferratum se zařadí mezi ostatní české banky. Jako jediná z nich však bude nabízet finské půjčky.

Společnost Ferratum sice vznikla ve Skandinávii, ale hned na to se rozšířila i do většiny dalších evropských států. Není divu, finská půjčka tehdy neměla obdoby a dávala lidem možnost získat výhodnou finanční injekci a to i bez nutnosti návštěvy pobočky. Půjčka je neméně populární i dnes a ačkoliv ji mnoho konkurenčních subjektů napodobilo, stále se drží mezi nejvyhledávanějšími mikroúvěry. Půjčka bez poplatku za vyřízení si k dnešnímu dni našla více než 1,5 milionu spotřebitelů.

Peníze lze získat ve třech jednoduchých krocích:

  • ve formuláři na webu ferratum.cz vyberte výši půjčky a délku splatnosti
  • vyplňte údaje v žádosti a vyčkejte, až vám přijde informační SMS
  • údaje o splacení vám přijdou formou SMS nebo e-mailem

Výše půjčky může dosahovat 500 až 10 00 Kč a doba splatnosti 7 až 45 dnů. Dodržíte-li smluvní podmínky, budete si moct půjčit opakovaně. V rámci první žádosti Ferratum peníze odesílá poukázkou, kterou obdržíte do 3 dnů od podání žádosti. Každá další půjčka pak poputuje přímo na váš účet. Pokud vás unikátní produkt od Ferratum zaujal, přečtěte si o něm více na ferratum.cz!