Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Ferratum půjčka – recenze nejlepší SMS půjčky

Období před výplatou může být neskutečně dlouhé. Pokud vám v peněžence ani na účtu nezbyla ani koruna a do cesty se vám připletou nečekané výdaje, nezbude vám, než si někde půjčit alespoň menší částku. Ideálním řešením je úvěrový produkt připravený na míru této situaci – půjčka před výplatou. A ideální půjčku před výplatou představuje nabídka od společnosti Ferratum Czech s.r.o. – dceřiné společnosti silné finanční skupiny Ferratum Group.

Společnost Ferratum je průkopníkem, který s mikroúvěrem oslavil úspěch nejen v mateřské zemi (Finsko), ale i v dalších evropských zemích. O SMS půjčku je obrovský zájem i u nás a my vám představíme její výhody.

Kolik si můžete půjčit?

Ferratum nabízí malé půjčky od 500 Kč do 10 000 Kč, což potěší i ty, kteří si vystačí s opravdu malou částkou. Mezi největší výhody patří velmi rychlé a bezproblémové vyřízení online s absencí administrativní zátěže. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a počkat, až věřitel žádost posoudí. Nemáte-li u společnosti Ferratum jiný nesplacený závazek, půjčku pravděpodobně dostanete.

Potřebujete peníze na týden, 45 dní, nebo na delší dobu?

S počítáním úroků si hlavu dělat nebudete, celkovou splatnou částku vám prozradí tabulka. Doba splatnosti se pohybuje od 7 do 45 dní a pokud peníze nestihnete vrátit včas, budete si moct lhůtu za pevně stanovený poplatek prodloužit.

Transparentní, ale poměrně drahá

Půjčky od Ferratum jsou transparentní a nemusíte se bát „neviditelných“ poplatků a zádrhelů, které patří mezi hlavní rizika nebankovních úvěrů. Pro řešení akutního nedostatku finančních prostředků je nástroj v podobě SMS úvěru nepřekonatelný.

A negativa? V porovnání s běžnými dlouhodobými neúčelovými úvěry je RPSN vyšší a pohybuje se v řádu několika tisíc procentních bodů. Nenechte se však odradit a uvědomte si, že RPSN souvisí s délkou splatnosti. U Ferratum zaplatíte 10 % navíc z půjčené částky za dobu 7 dní a za každý další den o 1 % navíc. Výhodnější nabídku zřejmě nenajdete.

Máte zájem? Zažádejte o Ferratum půjčku online.