ProFirmu24: Efektivní financování pro podnikatele a firmy

ProFirmu24: Efektivní financování pro podnikatele a firmy

Pustili jste se rovnýma nohama do podnikání a záhy zjistili, že se neobejdete bez menší či větší finanční injekce? Jakožto začínající osvč/firma máte smůlu. Banky vyžadují podnikatelskou historii a v neposlední řadě i určitý obrat... Měli byste to zabalit, případně se vzdát myšlenky na rychlý rozvoj? V žádném případě. I nebankovní instituce totiž nezapomínají na podnikatelské úvěry a často je nabízí i žadatelům, kteří by u banky neměli šanci. Navíc se nabízí i další možnosti jako jsou dotace z EU a faktoring. I s těmito záležitostmi vám pomůže renomovaná nebankovní instituce ACEMA Credit Czech a.s., která nedávno spustila nový projekt ProFirmu 24.

V čem je atraktivní úvěr pro podnikatele?

Začněme klasickou, kterou představuje úvěr pro podnikatele. Ten od ACEMY je nastaven tak, aby na něj dosáhl téměř každý. Věřitel neprověřuje registr dlužníků, nevyžaduje předložení podnikatelského plánu a aby toho nebylo málo, nezajímá ho ani historie subjektu. Čekáte-li však nepříznivé úrokové sazby a krátkou dobu splatnosti, budete mile překvapení. ACEMA vám půjčí od 100 tis. Kč do 30 mil. Kč na se splatností až na 10 let. Úroková sazba začíná na 6,4 % p.a. Potřebujete snad další důvody, proč si na rozvoj podnikání vypůjčit právě zde? Žádné poplatky předem nehradíte a v případě odsouhlasení dostanete peníze do 2 dní. Peníze lze využít také na vyplácení exekucí a zástav na nemovitosti.

Zlepšete si cashflow faktoringem

Peníze máte, ale stále se vám je nedaří posbírat od klientů... Jinými slovy, máte problémy s cashflow a modlíte se, aby byly včas proplaceny veškeré faktury. ACEMA vám pomůže a odkoupí pohledávky z obchodního styku se splatností od 30 do 120 dnů. Vy dostanete až 85 % z částky na faktuře a zbytek po jejím proplacení. Faktoring je správná cesta k lepšímu cashflow a zajištění stability chodu firmy.

Získejte dotace z různých zdrojů

Poslední možností, jak v rámci projektu ProFirmu24 získat potřebné finanční prostředky, jsou dotace. Dotační program OPPIK umožňuje čerpání ze zdrojů z programů EU, ale i dalších externích zdrojů. Celkem můžete získat 1 až 200 mil. Kč s výší plnění do 70 % nákladů.
Potřebujete další informace ohledně financování pro podnikatele a firmy? Najdete je na www.profirmu.cz.

Publikováno: 19. 09. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: dotace z EU | faktoring | úvěr pro podnikatele