Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Goodgame Empire – plnohodnotná středověká online strategie zcela zdarma!

Máte příliš mnoho volného času a nevíte, co s ním? Připojte se ke stovkám milionů dalších lidí a začněte hrát online hry! Počítačové gamesy jsou fenomén, která už velmi dlouho zaujímá přední pozici v pomyslném žebříčku volnočasových aktivit a v žádném případě se nejedná o zábavu mimoňů, nerdů či podivínů. Hrají je kluci, holky a sem tam si je s chutí zapaří i rodiče. A abychom vám vstup do světa virtuální zábavy zpříjemnili, rozhodli jsme se vám představit jednu z nejoblíbenějších onlinovek, která se v současnosti těší značnému zájmu hráčského publika. Nese název Goodgame Emire a zavede vás do období temného středověku.

Vlastní hrad, kdo by ho nechtěl

Také jste vždy snili o tom, že budete mít svou vlastní gotickou tvrz, stovky poddaných a věrných rytířů, kteří za vás položí svůj život? Díky Goodgame Empire několikasetleté zpoždění nevadí. Prostřednictvím této pařby se totiž do časů, kdy světu pevnou rukou vládli králové, můžete podívat i vy. Pokud vám v minulosti neunikly tituly, jako je Stronghold, Age of Empires a další budovatelské strategie, bude se vám Goodgame Emire opravdu líbit. Od zmíněných krabicovek se sice v mnoha ohledech liší, ale přesto nabízí obrovskou porci zábavy. Na hru, která je zcela zdarma a navíc ji můžete hrát v prohlížeči, až nevídanou.

Goodgame Empire – zábava, která nikdy nekončí

Goodgame Empire je strategie se vším všudy. Zhostíte se role hradního pána a bude jen na vás, zda se vám podaří z nevábně vypadající pevnůstky vybudovat nedobytnou pevnost se vším všudy. Nebudete to mít jednoduché – k úspěchu vám nepostačí jen neporazitelná armáda. Budete muset zajistit ekonomickou stabilitu království a uspokojit přání svých poddaných. Důležitá je i kooperace s ostatními hráči. Ne nadarmo se říká, že v jednotě je síla a v alianci mocných přátel bude vaše šance na úspěch mnohem větší! Ale dost bylo planých řečí, chopte se svého žezla a vydejte se vstříc dobrodružství.

2 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Jak můžete napsat, že hra je zcela zdarma? To jste asi neviděli poslední aktualizaci včera. Bez nakupování rubínů za reálné peníze si ani neškrtnete. Možná to ze začátku bylo „zdarma“, ale dnes je to už jen výdělečná hra. Reklama, která běží v televizi i na netu je klamavá.

  • Jsem na momentálně na úrovni 36 a v životě jsem si rubíny nekoupil. Dá se to hrát i bez nich, sice člověk nemá takové výhody, ale vůbec mi to nevadí.