Goodgame Empire - plnohodnotná středověká online strategie zcela zdarma!

Goodgame Empire - plnohodnotná středověká online strategie zcela zdarma!

Máte příliš mnoho volného času a nevíte, co s ním? Připojte se ke stovkám milionů dalších lidí a začněte hrát online hry! Počítačové gamesy jsou fenomén, která už velmi dlouho zaujímá přední pozici v pomyslném žebříčku volnočasových aktivit a v žádném případě se nejedná o zábavu mimoňů, nerdů či podivínů. Hrají je kluci, holky a sem tam si je s chutí zapaří i rodiče. A abychom vám vstup do světa virtuální zábavy zpříjemnili, rozhodli jsme se vám představit jednu z nejoblíbenějších onlinovek, která se v současnosti těší značnému zájmu hráčského publika. Nese název Goodgame Emire a zavede vás do období temného středověku.

Vlastní hrad, kdo by ho nechtěl

Také jste vždy snili o tom, že budete mít svou vlastní gotickou tvrz, stovky poddaných a věrných rytířů, kteří za vás položí svůj život? Díky Goodgame Empire několikasetleté zpoždění nevadí. Prostřednictvím této pařby se totiž do časů, kdy světu pevnou rukou vládli králové, můžete podívat i vy. Pokud vám v minulosti neunikly tituly, jako je Stronghold, Age of Empires a další budovatelské strategie, bude se vám Goodgame Emire opravdu líbit. Od zmíněných krabicovek se sice v mnoha ohledech liší, ale přesto nabízí obrovskou porci zábavy. Na hru, která je zcela zdarma a navíc ji můžete hrát v prohlížeči, až nevídanou.

Goodgame Empire - zábava, která nikdy nekončí

Goodgame Empire je strategie se vším všudy. Zhostíte se role hradního pána a bude jen na vás, zda se vám podaří z nevábně vypadající pevnůstky vybudovat nedobytnou pevnost se vším všudy. Nebudete to mít jednoduché – k úspěchu vám nepostačí jen neporazitelná armáda. Budete muset zajistit ekonomickou stabilitu království a uspokojit přání svých poddaných. Důležitá je i kooperace s ostatními hráči. Ne nadarmo se říká, že v jednotě je síla a v alianci mocných přátel bude vaše šance na úspěch mnohem větší! Ale dost bylo planých řečí, chopte se svého žezla a vydejte se vstříc dobrodružství.

Publikováno: 29. 10. 2012

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam

Tagy: goodgame empire | online hry | online hry zdarma | online strategie | onlinovky | strategie online | zábava