Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Hanke strojírna – výroba špičkových dopravníků pro všechny druhy provozů

Pásové dopravníky jsou specializovaná strojní zařízení, které se využívají k přepravě materiálu na kratší vzdálenosti. Jejich využití je velmi pestré a neobejdou se bez něj velké povrchové doly, tepelné elektrárny, ale také firmy působící v potravinářském, strojírenském, zemědělském, stavební či elektronickém průmyslu. Možná, že mezi ně patříte i vy a hledáte výrobce, který pro vás realizuje kvalitní systém na míru vašich potřeb. V tom případě se obraťte na českou společnost Hanke strojírna s.r.o., jejíž zkušenosti s výrobou potravinářských strojů spadají do roku 1959. V současné době vyrábí šnekové a pásové dopravníky, krouhačky zelí, vyvrtávače košťálu, míchačky, kontejnery, paroloupače, plničky a další zařízení.

Hlavní činností firmy Hanke strojírna je výroba dopravníků a to pro rozličné druhy aplikací a provozů. Zařízení lze použít jako efektivní nástroj pro výrobu, ale také finální dávkování a balení. V případě dopravníků Hanke se můžete spolehnout na vysokou kvalitu zpracování, technologické inovace a především řešení na míru konkrétním potřebám.

Hanke strojírna vyrábí pásové, destičkové, drátěné a šnekové dopravníky, které se vyznačují odolnou konstrukcí a velkou variabilitou provedení. Výrobce ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a snaží se pro něj navrhnout co nejvýhodnější. Dodaný dopravní systém musí zefektivnit výrobní proces, bezproblémově sloužit řadu let a to bez nutnosti dalších investic a nutných inovací. Musí být takříkajíc nadčasový a právě v tom tkví největší výhoda spolupráce s českým výrobcem.

Šnekový dopravník

K čemu se jednotlivé typy dopravníků využívají?

Šnekové dopravníky nachází využití ve vodorovné či šikmé dopravě sypkých materiálů. Hanke strojírna je nabízí ve standardním nebo individuálním provedení.

Pásové dopravníky slouží k přepravě sypkých materiálů různých vlastností a stejně tak i kusových výrobků. Mohou být využívány samostatně nebo jako součást většího systému (např. montážní nebo výrobní linky).

Součástí výrobního programu jsou také chladící dopravníky pro ochlazení a vysušení cereálií a drátěné dopravníky postavené na bázi gurtových dopravníků. Transport je zajištěn „nekonečným“ drátěným pásem.

Proč se obrátit právě na Hanke strojírna s.r.o.?

Individuální přístup, výhodou cenu a odolnost dopravníků jsme již zmínili výše. Spoelčnost Hanke strojírna ale nabízí mnohem více – komplexní řešení, které začíná technickým návrhem a zpracováním specifických požadavků až po dodávku a uvedení do provozu. Chcete se dozvědět více? Další informace najdete na www.hankestrojirna.cz.