Hanke strojírna - výroba špičkových dopravníků pro všechny druhy provozů

Hanke strojírna - výroba špičkových dopravníků pro všechny druhy provozů

Pásové dopravníky jsou specializovaná strojní zařízení, které se využívají k přepravě materiálu na kratší vzdálenosti. Jejich využití je velmi pestré a neobejdou se bez něj velké povrchové doly, tepelné elektrárny, ale také firmy působící v potravinářském, strojírenském, zemědělském, stavební či elektronickém průmyslu. Možná, že mezi ně patříte i vy a hledáte výrobce, který pro vás realizuje kvalitní systém na míru vašich potřeb. V tom případě se obraťte na českou společnost Hanke strojírna s.r.o., jejíž zkušenosti s výrobou potravinářských strojů spadají do roku 1959. V současné době vyrábí šnekové a pásové dopravníky, krouhačky zelí, vyvrtávače košťálu, míchačky, kontejnery, paroloupače, plničky a další zařízení. Hlavní činností firmy Hanke strojírna je výroba dopravníků a to pro rozličné druhy aplikací a provozů. Zařízení lze použít jako efektivní nástroj pro výrobu, ale také finální dávkování a balení. V případě dopravníků Hanke se můžete spolehnout na vysokou kvalitu zpracování, technologické inovace a především řešení na míru konkrétním potřebám. Hanke strojírna vyrábí pásové, destičkové, drátěné a šnekové dopravníky, které se vyznačují odolnou konstrukcí a velkou variabilitou provedení. Výrobce ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a snaží se pro něj navrhnout co nejvýhodnější. Dodaný dopravní systém musí zefektivnit výrobní proces, bezproblémově sloužit řadu let a to bez nutnosti dalších investic a nutných inovací. Musí být takříkajíc nadčasový a právě v tom tkví největší výhoda spolupráce s českým výrobcem. Šnekový dopravník

K čemu se jednotlivé typy dopravníků využívají?

Šnekové dopravníky nachází využití ve vodorovné či šikmé dopravě sypkých materiálů. Hanke strojírna je nabízí ve standardním nebo individuálním provedení. Pásové dopravníky slouží k přepravě sypkých materiálů různých vlastností a stejně tak i kusových výrobků. Mohou být využívány samostatně nebo jako součást většího systému (např. montážní nebo výrobní linky). Součástí výrobního programu jsou také chladící dopravníky pro ochlazení a vysušení cereálií a drátěné dopravníky postavené na bázi gurtových dopravníků. Transport je zajištěn „nekonečným“ drátěným pásem.

Proč se obrátit právě na Hanke strojírna s.r.o.?

Individuální přístup, výhodou cenu a odolnost dopravníků jsme již zmínili výše. Spoelčnost Hanke strojírna ale nabízí mnohem více – komplexní řešení, které začíná technickým návrhem a zpracováním specifických požadavků až po dodávku a uvedení do provozu. Chcete se dozvědět více? Další informace najdete na www.hankestrojirna.cz.

Publikováno: 27. 04. 2014

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: hanke strojírna s.r.o. | pásové dopravníky | šnekové dopravníky