Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Kosmetika a vůně

Zázrak jménem arganový olej vrátí vašim vlasům život

O arganovém oleji se často hovoří jako o marockém či tekutém zlatě. Jeden z nejdražších olejů má blahodárné léčebné účinky a využívá se především v gastronomii a kosmetice. Používá se na celé tělo, například na suchou a citlivou pleť namísto krémů. Velmi často se aplikuje jako maska před umytím vlasů nebo naopak do vlhkých vlasů. V menším množství se používá i do suchých vlasů. Výrobci kosmetiky popularitu arganového oleje zaznamenali a vyrábí z něj šampony, masky a další produkty. Špičkové výrobky najdete také v nabídce značky Salerm. Za pozornost stojí především vlasová kosmetika Salerm Biokera vyrobená s ohledem na maximální efektivitu a šetrnost k přírodnímu prostředí.

Arganový šampón s keratinem

K hlavním „tahákům“ řady Biokera patří unikátní arganový šampón s keratinem (Salerm Biokera Natura Argan). Jedná se o přírodní šampón, který obsahuje arganový olej, keratin a glycerin. Je vhodný pro poškozené, suché i normální vlasy a díky antioxidačnímu efektu zabraňuje negativnímu působení některých vnějších vlivů jako smog, prach či špína. Prioritou je však ochrana proti dehydrataci vlasů a vlasové pokožky. V šampónu nejsou obsaženy parabeny, sulfáty, silikony a deriváty formaldehydu, což z něj dělá velmi šetrného společníka, jako stvořeného pro každodenní mytí vlasů.

salerm-biokera-arganovy-sampon-s-keratinem

Arganová maska s keratinem

Za pozornost stojí také další produkty, například arganová maska s keratinem, která vlasům navrací světelnost, hydrataci a objem. V arganové masce jsou obsaženy pouze přírodní látky a nikoliv parabeny či deriváty formaldehydů. Po aplikaci masky jsou vlasy hebké, poddajné a lépe se rozčesávají.

salerm-biokera-arganova-maska-s-keratinem

Arganový olej

Nedílnou součástí řady Salerm Biokera je i arganový olej Biokera Arganology na přírodní bázi arganového a bavlníkového oleje. Pokud vás trápí poškozené a porézní vlasy bez známek života, můžete jim navrátit někdejší lesk právě pomocí arganového oleje.

salerm-biokera-arganology-arganovy-olej

Všechny výše uvedené produkty zakoupíte za skvělé ceny na www.inhair.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *