Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Kosmetika a vůně

Zázrak jménem arganový olej vrátí vašim vlasům život

O arganovém oleji se často hovoří jako o marockém či tekutém zlatě. Jeden z nejdražších olejů má blahodárné léčebné účinky a využívá se především v gastronomii a kosmetice. Používá se na celé tělo, například na suchou a citlivou pleť namísto krémů. Velmi často se aplikuje jako maska před umytím vlasů nebo naopak do vlhkých vlasů. V menším množství se používá i do suchých vlasů. Výrobci kosmetiky popularitu arganového oleje zaznamenali a vyrábí z něj šampony, masky a další produkty. Špičkové výrobky najdete také v nabídce značky Salerm. Za pozornost stojí především vlasová kosmetika Salerm Biokera vyrobená s ohledem na maximální efektivitu a šetrnost k přírodnímu prostředí.

Arganový šampón s keratinem

K hlavním „tahákům“ řady Biokera patří unikátní arganový šampón s keratinem (Salerm Biokera Natura Argan). Jedná se o přírodní šampón, který obsahuje arganový olej, keratin a glycerin. Je vhodný pro poškozené, suché i normální vlasy a díky antioxidačnímu efektu zabraňuje negativnímu působení některých vnějších vlivů jako smog, prach či špína. Prioritou je však ochrana proti dehydrataci vlasů a vlasové pokožky. V šampónu nejsou obsaženy parabeny, sulfáty, silikony a deriváty formaldehydu, což z něj dělá velmi šetrného společníka, jako stvořeného pro každodenní mytí vlasů.

salerm-biokera-arganovy-sampon-s-keratinem

Arganová maska s keratinem

Za pozornost stojí také další produkty, například arganová maska s keratinem, která vlasům navrací světelnost, hydrataci a objem. V arganové masce jsou obsaženy pouze přírodní látky a nikoliv parabeny či deriváty formaldehydů. Po aplikaci masky jsou vlasy hebké, poddajné a lépe se rozčesávají.

salerm-biokera-arganova-maska-s-keratinem

Arganový olej

Nedílnou součástí řady Salerm Biokera je i arganový olej Biokera Arganology na přírodní bázi arganového a bavlníkového oleje. Pokud vás trápí poškozené a porézní vlasy bez známek života, můžete jim navrátit někdejší lesk právě pomocí arganového oleje.

salerm-biokera-arganology-arganovy-olej

Všechny výše uvedené produkty zakoupíte za skvělé ceny na www.inhair.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *