Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Hi-tech zařízení už dávno nejsou sci-fi – mohou pracovat i u vás

Nezapomínejte na to, že žijeme v době automatizace a techniky, která nám výrazně usnadňuje výrobu a pomáhá optimalizovat náklady. Nevyhýbejte se proto investici do robotizovaných systémů – jedině tak totiž ve vašem oboru dosáhnete lepších výsledků a z dlouhodobého hlediska výrazně ušetříte. Nenechte se však zlákat na první pohled oslnivými parametry (vysoká nosnost, dosah…) – mnohem důležitější je celková koncepce, kvalita naprogramování a především individuální přístup. Jedině tak bude vaše automatizované pracoviště skutečně efektivní.

Jedním z nejdůležitějším hráčům na poli robotizace a automatizace je japonská firma FANUC, která pokrývá potřeby většiny průmyslových aplikací. V automatizovaných pracovištích na celém světě pracuje více než 200 000 robotů, které využívají výrobci a distributoři automobilů, specialisté ze strojního a potravinářského průmyslu a další průmyslová odvětví. Zařadit se mezi ně můžete i vy.

FANUC vyvíjí také software a programovací offline produkty, které mají značný význam na zlepšování kvality a spolehlivosti celého automatizačního procesu.

Výrobky FANUC jsou proslulé „inteligencí“, „superpřesností“ a vysokou funkčností. Všechny jsou vyvíjeny a vyráběny v Japonsku a podílí se na nich více než 1000 robotů. A jsou to právě plně automatizované procesy, díky kterým jsou japonské továrny schopny vyrábět obrovské množství nových zařízení, aniž by musely slevit na kvalitě. Lepší demonstraci automatizace a ukázku svých zkušeností japonský výrobce předvést nemohl.

Jak může FANUC pomoci vaší výrobě?

FANUC nabízí multifunkční roboty s širokou škálou nosnosti (2 – 1 200 kg), kteří zvládají manipulaci s produkty, řezání, leštění, bodové sváření a mnoho dalších činností. Neméně zajímavé jsou také paletizační, balící a lakovací roboty a roboty pro obloukové svařování a polohování. Samozřejmostí je propracovaný aplikační software s možností úpravy dle způsobu, jakým budete zařízení využívat.

Pokud vás nabídka zaujala, obraťte se na společnost ARC-Robotics s.r.o., která je certifikovaným integrátorem firmy Fanuc Robotics s.r.o. Její specializací je odborná projektová, konstrukční, implementační a servisní činnost. Díky špičkovým znalostem a dlouholetým zkušenostem v oboru jsou pracovníci schopni uspokojit i ty nejnáročnější potřeby zákazníků.