Hledáte autoškolu v Brně? Jednu jsme pro vás našli...

Hledáte autoškolu v Brně? Jednu jsme pro vás našli...

Dospěli jste k názoru, že takhle to už dál nejde a že vám nezbude, než si udělat řidičský průkaz? Bydlíte-li v Brně a blízkém okolí, pak je dnešní recenze určena právě vám. Zaměřili jsme se na brněnské autoškoly a vybrali pro vás jednu, která předčí vaše očekávání...

Chcete se naučit skvěle řídit?

V Brně, ostatně jako v kterémkoliv větším městě, je autoškol poměrně dost a vybrat tu správnou není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Aleš Kříž – Autoškola Brno, však předčila naše očekávání a to nejen příznivou cenou, ale také kvalitou služeb a vozovým parkem.

Brněnksá autoškola nabízí výcvik pro skupiny řidičských oprávnění A, B, C, C+E a D, takže nezáleží na tom, zda máte spadeno na motocykl s kubaturou do 125 cm3, nebo trolejbusu. Výcvikem vás budou provázet zkušení a trpěliví učitelé, kteří jsou známí svým profesionálním a vstřícným přístupem. Jejich cílem je naučit žáky zodpovědnosti v silničním provozu a schopnosti reagovat na nepředvídatelné situace.

V čem budete jezdit?

A co se týče vozového parku, můžete se těšit na kvalitní vozy renomovaných značek. V závislosti na vybraném výcviku se svezete ve vozech značek Škoda, Ford a Volvo, případně na motocyklech Honda nebo Kawasaki. Všechny vozidla jsou ve výborném technickém stavu a splňují nároky pro výcvik a zkoušku.

Psychologické vyšetření pro řidiče z povolání

Pokud jste již v minulosti řidičský průkaz měli, ale byl vám z nějakého důvodu odebrán, můžete se domluvit na psychologickém vyšetření. Chystáte-li se pracovat jako řidič z povolání, testům se tak jako tak nevyhnete.

Není na co čekat, odevzdejte se profesionálům, kteří vás naučí skvěle řídit. Autoškola Aleš Kříž patří v Brně mezi ty nejlepší!

Publikováno: 27. 01. 2014

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: autoškola brno | autoškola v brně | brněnská autoškola | nejlepší autoškola v brně