Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Hledáte dodavatele vazacích prostředků a zdvihací techniky?

Firma Pronovo ,působící na trhu od roku 1997, je výhradním dodavatelem vázací a zdvihací techniky, dále se zabývá výrobou a prodejem manipulační techniky, manipulačních pásů, ocelových lan, řetězů, vázacích bodů, manipulačních svěrek, kovového příslušenství a dalších produktů. Také zajišťuje bezpečnost práce, především zajišťuje osoby, které pracují ve výškách nebo také nad volnou hloubkou. Mezi další služby patří i manipulace s břemeny a to prostřednictvím řetězových závěsů, textilních vázacích prostředků, závěsných bodů a zvedacích a zdvihacích prostředků Brano.

Společnost Pronovo si u svých zákazníků vybudovala dobrou pověst a to nejen vysokou kvalitou poskytovaných služeb a profesionálním přístupem, ale také výbornou komunikací s obchodními partnery.

Mezi nejžádanější produkty patří napínací svorky pro ocelová lana, které slouží k uchycení, napínání a tažení ocelových lan, kovových tyčí a kabelů. Pevné držení žabky zaručují souběžné svěrací čelisti, které i přes silný stisk nijak nepoškozují lano. Odpadnutí žabky zabraňuje speciální vodítko, které zároveň umožňuje i její okamžité uvolnění.

Velmi žádané jsou také hevery, tedy hydraulické zvedáky. Pronovo nabízí zařízení, která se chlubí nosností od 2,7 t až po 12 t. Samozřejmostí je certifikát Státního zkušebního ústavu ČR, záruční, ale i pozáruční servis. Pronovo realizuje opravy formou výměny.

V rámci montážních a opravárenských prací se neobejdete ani bez kladkostroje. Ty jsou k mání ve dvou variantách, při čemž typ K10 – K12 je určen pro textilní a typ K15 pro ocelová lana. Ty sice nejsou součástí produktu, ale lze si je je dokoupit.

Ucelenou nabídku techniky najdete na webových stránkách pronovo.cz, při čemž objednávku můžete uskutečnit prostřednictvím mailu, faxu nebo telefonicky. Dodací lhůta závisí na typu objednaného zboží a cena vám bude sdělena na základě poptávky.