Hledáte kvalitní grafickou kartu za rozumnou cenu? NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti je ta pravá!

Hledáte kvalitní grafickou kartu za rozumnou cenu? NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti je ta pravá!

Milujete počítačové hry a u svého počítače trávíte každou volnou chvilku? Vadí vám zima a období od podzimu do jara trávíte podobně jako medvěd ve svém brlohu, ale namísto spánku se věnujete dobrodružstvím v džungli, podzemí i na vzdálených planetách, vydáváte se na výpravy do dávné minulosti i daleké budoucnosti, plavíte se po oceánech nebo bojujete v nejrůznějších válkách? Po příchodu z práce či ze školy se potřebujete alespoň na hodinku či dvě odpoutat od reality a pořádně si odpočinout? Bez ohledu na to, do které skupiny patříte, potřebujete solidní počítač. A hlavně dostatečně výkonnou grafickou kartu.

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti přináší hodně muziky za málo peněz

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti patří mezi grafické karty v cenové relaci do 8000 Kč. Zároveň však grafické karty ostatních výrobců spadající do této kategorie hravě strčí do kapsy. A mnohé její vlastnosti velice příjemně překvapí. Patří tak mezi nejlepší grafické karty na trhu. Tady jsou její hlavní klady:
  • Obnovovací frekvence až 270 FPS,
  • rozlišení 4K,
  • možnost připojit až čtyři monitory najednou,
  • architektura Turing GPU s 6 GB GDDR6 paměti,
  • základní frekvence 1,8 GHz,
  • rychlost sběrnice až 12 Gb,
  • možnost přetaktování,
  • tichý chod, ventilátory se spínají až při 60 °C.

S NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti si zahrajete sami i po síti

Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti vám umožní užít si starší kousky i celou řadu novinek. A užijete si i pořádně svižné online střílečky. 1 536 jader CUDA zajistí naprostý komfort a optimální podmínky pro dosažení vítězství i v nejpopulárnějších Battle Royale, jako je Fortnite či PUBG.

Nezapomeňte na odpovídající monitor

Aby se vám skvěle hrálo, potřebujete co nejlepší obraz. Zjistěte si, jak vybrat herní monitor, a postarejte se, aby měla vaše nová grafická karta odpovídající výstupní zařízení.

Publikováno: 26. 08. 2020

Kategorie: Technika

Autor: Adam