Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Hledáte kvalitního a levného řemeslníka?

Děravá střecha, kapající kohoutek nebo třeba výkopové práce. Pokud se vám do toho nechce, nemáte čas nebo odborné znalosti, nezbude vám, než se poohlédnout po řemeslníkovi. Hledání není složité a stačí, když zalistujete v inzertním tisku nebo zadáte dotaz do vyhledávače. Teď už si jen stačí sednout a vybrat si někoho, kdo splňuje vaše požadavky. Ale kde získáte jistotu, že jste vybrali dobře? Řemeslníků je požehnaně, ale těch kvalitních a cenově dostupných jako šafránu. Nechcete-li šlápnout vedle a zároveň neztrácet čas hledáním, máme pro vás řešení.

Jak by se vám líbilo, kdyby někdo vyhledal řemeslníka místo vás? Služba Poptávka stavebních prací udělá nejen to, ale zároveň díky ní ušetříte až 30 % z původní ceny. V případě dražší zakázky (rekonstrukce koupelny, nová střecha…) se může úspora vyšplhat i na několik desítek tisíc korun. Zajímá vás, jak funguje?

Celý proces spočívá v několika jednoduchých krocích:

  1. zadání poptávky (zcela zdarma)
  2. automatické rozeslání prověřeným a spolehlivým řemeslníkům
  3. výběr konkrétní nabídky

V podstatě stačí vyplnit poptávkový formulář a čekat, než se vám ozvou zájemci o zakázku. První nabídky můžete čekat již za tři hodiny a je jen na vás, na které zareagujete. Poptávkou zdarma se k ničemu nezavazujete.

Jak vybrat řemeslníka?

Chcete-li, aby vám do e-mailové schránky chodily pouze relevantní nabídky, dejte si záležet na poptávce. Nebojte se ji detailně specifikovat a zmiňte se o všem, co by měl zedník či jiný řemeslník vědět. Popište rozsah prací, požadovaný termín, cenovou hladinu, materiál a další požadavky, na které si vzpomenete. Ušetříte si spoustu času procházením nabídek.

Služba poptávka stavebních prací oslovuje jen solidní firmy a řemeslníky s kvalitními referencemi. S výsledkem budete stoprocentně spokojeni!